c_e_e_120tl_nutrend_bestbody.sk

Creatine Ethyl Ester 120 kaps – Nutrend

19,14 € 12,60 €

Creatine Ethyl Ester je pokročilou verziou kreatínu, nakoľko má lepšiu stabilitu, vynikajúco sa vstrebáva. Zvýši Vám silu a pomôže pri regenerácií.

Momentálne nedostupné

Informujte sa o dostupnosti produktu prostredníctvom Chatu, alebo vyplňte     Kontaktný formulár

Tento kreatín je pokročilejšou verziou kreatinu. Nazýva sa Esterifikovaným kreatinom, má totiž lepšiu stabilitu, vynikajúco sa dá využiť a vynikajúco sa vstrebáva – má podľa vedcov 30 až 40 krát väčšiu využiteľnosť. Ak ho porovnáme s klasickým, obyčajným kreatínom, efekt esterifikovaného kreatínu je porovnateľne rovnaký a to iba pri polovičnom dávkovaní! Creatine Ethyl Ester vyrobený spoločnosťou Nutrend je navyše obohatený viacerými synergicky pôsobiacimi zložkami, tie navyšujú efektivitu pri aplikácii tohto produktu a zároveň vám poskytujú záruku na dosiahnutie výsledkov, ktoré očakávate v omnoho kratšom časovom úseku.
Tento produkt je v podstate zlúčeninou kreatinu a esteru (ester je organická zlúženina, ktorá vzniká pri reakcii karboxylových kyselín a alkoholu), táto zlúčenina býva skrátene nazývaná aj estrifikovaným kreatínom. Najväčšou a najoceniteľnejšou výhodou esterifikovanej zlúčeniny je vynikajúca stabilita a využitie, pretože vďaka esterifikácii je produkt rozpustný vo všetkých existujúcich tukoch (aj v lymfe) a presun do buniek je omnoho jednoduchším a lepším ako na rozdiel od predchádzajúcich starších foriem všetkých doplnkov výživy. V praxi to znamená, že ak porovnáme klasický kreatín monohydrát s esterifikovaným kreatínom, tak esterifikovaný kreatín dosahuje rovnaký výsledok pri polovičnom dávkovaní. Okrem iného nebolo pri esterifikovanom kreatíne spozorované zavodnenie a zatuhnutie organizmu. Tento prípravok je neustále testovaný na zdravotnú nezávadnosť a dodnes ani jeden z testov nezaznamenal jeho nepriaznivé pôsobenie na organizmus. Súčasnosť považuje Creatine Ethyl Ester za jednoznačne najlepšiu a najbezpečnejšiu možnosť z doplnkoch výživy, ktorý je zároveň špecificky určený na používanie pri vrcholových a aj kondičných športoch.
Kyselina alfa – lipoová – ALA – je to koenzým spolupôsobiaci pri nemálo reakciách v organizme. Spolupôsobí napríklad pri premene sacharidov na energiu (najmä glukózy). Proces premeny glukózy na energiu prebieha na úrovni buniek a to priamo v energetických centrálach daných buniek, ktoré sa inak nazývajú mitochondrie. AK je v krvi dostatok ALA je zvýšená senzitivita buniek proti inzulínu – toto sa veľmi využíva v medicíne. ALA sa zvykne podávať najmä diabetikom II. Typu. ALA je taktiež výrazne silným antioxidantom. V produkte Creatine Ethyl Ester vyrábanom spoločnosťou Nutrend pôsobí ALA synergickým spôsobom s CEE. Najmä v rovine zvyšovania energie a regenerovania organizmu, následne aj pri zlepšovaní fyzického výkonu.

Odporúčané dávkovanie pre nárast svalovej hmoty:
aplikujte 6 toboliek pred alebo po ukončení športového výkonu
Odporúčané dávkovanie pre zvýšenie športovej výkonnosti – predovšetkým rýchlosti a síly:
aplikujte 3-6 toboliek cca 45 minút pred začiatkom športového výkonu
vhodné je podávať spoločne s Inosinom
Odporúčané dávkovanie pre urýchlenie regenerácie:
aplikujte 3-6 toboliek krátko po ukončení športového výkonu

Obsah účinných látok v 100 g výrobku:
energetická hodnota … 1.416,7 kJ/333,3 kcal
bielkoviny … 83,3 g
sacharidy … 0 g
tuky … 0 g
nasýtené mastné kyseliny … 0 g
vláknina … 0 g
sodík … 0 g
Creatine Ethyl Ester HCl … 80,128 g
kyselina α-lipoová … 544,9 mg
vitamín B6 … 77,7 mg
Obsah účinných látok v 1 tobolke s obsahom 624 mg:
energetická hodnota … 8,8 kJ/ 2,1 kcal
bielkoviny … 520 mg
sacharidy … 0 g
tuky … 0 g
nasýtené mastné kyseliny … 0 g
vláknina … 0 g
sodík … 0 g
Creatine Ethyl Ester HCl … 500 mg
kyselina α-lipoová … 3,4 mg
vitamín B6 … 0,5 mg

Účinné látky:
creatine ethyl ester HCl
želatínová tobolka
kyselina α-lipoová
pyridoxin hydrochlorid (vitamín B6)

Balenie

120 kaps

Výrobca

Nutrend

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.