Maximum Krea-Genic 120 kaps

Maximum Krea-Genic 120 kaps – Weider

30,60 € 25,50 €

Krea-Genic je nová forma kreatínu s vylepšeným transportným systémom. Zaisťuje maximálne svalové prírastky, nárast sily a zlepšenie regenerácie po tréningu.

Momentálne nedostupné

Informujte sa o dostupnosti produktu prostredníctvom Chatu, alebo vyplňte     Kontaktný formulár

Je to výrobok v kapsulovej forme od spoločnosti Weider. Obsah je 750 mg Kre Genic v každej jednej kapsule.
Krea-Genic (Smart Food Nutrition – German Molecular Technology) je celkom nová generácia kreatínu s vylepšeným transportným systémom. Je to dva krát zaistená kreatínová formula – to znamená, že maximalizuje stabilitu v žalúdku aj v krvi, je patentovaná a posúva schopnosť vstrebávania sa kreatínu na novú úroveň. Toto zaisťuje efektivitu, ktorá vo výslednej forme zaisťuje maximálne svalové prírastky, nárast sily a zlepšenie potréningovej regenerácie.
Výrobok funguje na forme maximálnej stability kreatínu v každom organizme. Jedinečný je pritom nie iba 100 percentný stabilný kreatín, ktorý svalová bunka prijíma, ale aj fakt, že Krea-Genic je schopný vháňať kreatín do buniek veľmi vysokou rýchlosťou. Vďaka tomu je omnoho vyššia tvorba ATP (adenosintrifosfát), čo je nukleotid zodpovedný za prácu svalov.

4 kps najlepšie 30 min. pred tréningom, v netréningové dni dve ráno a dve večer

Na 4 kps: Bielkoviny 0,4 g; Sacharidy 0,1 g; Tuky 0,1 g; KREA-GENIC® 3000 mg

kreatin monohydrát (100 % Krea-Genic), želatína, regulátory kyslosti: uhličitan sodný, draselný, vápenatý, protispékavé látky: stearát horečnatý, oxid kremičitý, antioxidant: kyselina askorbová, farbiva E 110, E 127, E 172

Balenie

120 kaps

Výrobca

Weider

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.