S.P.F Skin Pro Factor 30 kaps (Komplex pre podporu pleti)

26,29 € 20,70 €

Skin Pro Factor je doplnok stravy obsahujúci zmes veľmi silných antioxidantov.  Je zameraný primárne na oblasť ochrany pokožky pred UV žiarením a napravení škôd spôsobených nadmerným oxidačným stresom (pokožky i celého tela).

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

S.P.F. – Skin Pro-Factors with SOD & astaxanthin
Doplnok stravy.
– zmes superantioxidantov
– podpora stavu pokožky
– podpora pri veľkej záťaži oxidačným stresom (pri športe a strese)
Skin Pro-Factors je doplnok stravy obsahujúci zmes veľmi silných antioxidantov – superoxid dismutázy, extrakt zo semien vínnych hrozien,  zmes beta karoténu z morskej riasy a astaxanthínu. Tieto látky pôsobia synergicky a sú zamerané primárne na oblasť ochrany pokožky pred UV žiarením a napravení škôd spôsobených nadmerným oxidačným stresom (pokožky i celého tela).
Čistota produktu
 Všetky zložky sú 100% aktívne. Použitá je výhradne forma kvalitných kapsúl rastlinného pôvodu, s obsahom voľného prášku (značka Viridian Nutrition nevyužíva formu lacnejších tabliet z dôvodu vysokého obsahu balastných spojív a lepidiel, ktoré môžu tvoriť až 50% tablety).
 – Produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ožarované zložky
– Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu: vhodné pre vegánov
Neobsahuje konzervačné prostriedky, umelé farbivá, pšeničný lepok, pšenicu, laktózu, pridané cukry, kvasnice, stearát horečnatý, kyselinu stearovú
– Zložky obsiahnuté v produkte pochádzajú z plodín a rastlín od malých lokálnych pestovateľov.  Jednou z kľúčových zásad Viridianu je práve podpora miestnych farmárov a výrobcov (nie  nadnárodné spoločnosti), s ktorými má veľmi korektné a férové vzťahy. Viridian tak naplňuje svoje heslo etické vitamíny a rovnako vďaka tomu garantuje kvalitu svojich doplnkov, pretože má prehľad o celom výrobnom procese – doslova od semienka až po finálny produkt.
Balenie: 30 kapsúl (11,89 g)
Doporučené dávkovanie: 1 – 2 kapsle denne s jedlom alebo podľa odporúčania lekára. Balenie obsahuje 15-30 dávok.
Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy pokiaľ lekár neurčí inak. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v chlade a suchu. Prípravok je vhodný pre vegánsku stravu.
Výživové údaje:
 Počet dávok v balení: 15 – 30
 1 kapsula 
 superoxid dismutáza
 125 mg
 extrakt zo semien vinných hrozien (95 % OPC)
 50 mg
 zmes beta karoténu/karoténoidov z riasy Dunaliella salina
 (ekvivalentný 833 µg vitamínu A, 104 % RHP)
   z toho ß-karotén
 5 mg
   z toho kryptoxanthin
 39 µg
   z toho  alfa-karotén
 158 µg
   z toho zeaxanthin
 32 µg
   z toho luteín
 25 µg
 astaxanthin
 2 mg
*% RHP – % Referenčné hodnoty príjmu vitamínov a minerálnych látok.

Zloženie: v 1 vegánskej kapsuli: superoxid dismutáza 125 mg, obal kapsule hydroxypropylmethyl celulóza 100 mg, extrakt zo semien vinných hrozien (95 % OPC) 50 mg, zmes beta karotenu/karotenoidov z riasy Dunaliella salina (ekvivalentný 833 µg vitamínu A, 104 %*) (z toho ß-karotén 5 mg, kryptoxanthin 39 µg, alfa-karotén 158 µg, zeaxanthin 32 µg, luteín 25 µg), astaxanthin 2 mg. *% RHP – % Referenčné hodnoty príjmu vitamínov a minerálnych látok.

Balenie

30 kaps

Výrobca

Viridian

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.