Konopný proteín BIO – 500 g

Konopný proteín BIO – 500 g – VitalVibe

5.00 z 5
1 Hodnotenie

21,90 € 18,40 €

Konopný proteín je vynikajúci bielkovinový prípravok rastlinného pôvodu, ktorý napomáha ku skvelej a kvalitnej regenerácii a vypracovanej postave.

Momentálne nedostupné

Informujte sa o dostupnosti produktu prostredníctvom Chatu, alebo vyplňte     Kontaktný formulár

Konopný bielkovinový prášok sa vyrába zo semien konope mechanickým lisovaním, pri ktorom sa tuk (konopný olej), oddeľuje od pevnej masy. Ten sa ďalej suší a spracováva na prášok, ktorý sa cedí, takže znižuje percentuálny podiel vlákniny a zvšuje podiel bielkovín. Konopný proteínový prášok obsahuje malé množstvo tuku (12%) a vysoký podiel bielkovín (50%). Sú zastúpené všetky esenciálne aminokyseliny, zatiaľ čo bielkoviny sú ľahko stráviteľné aj využívané ľudským telom. Globulín predstavuje 65% bielkovín, zvyšok tvorí albumín. Pre svoje kvalitné bielkoviny sa konopný prášok odporúča atlétom a ľuďom, ktorí vedú aktívny životný štýl. Konopný proteín obsahuje optimálne množstvo omega-3 a omega-6 mastných kyselín a vysoký podiel antioxidantov (tokoferoly, tokotrienoly a chlorofyl). Tiež sú zastúpené minerály, vápnik, železo, fosfor, horčík a sodík. Stráviteľná vláknina, ktorá predstavuje okolo 20% proteínu.

Pridajte 1-2 polievkové lyžice do šalátov, cestovín, ryže alebo jedál zo zemiakov, sendvičov, smoothie, jogurtu.

100% BIO konopný bielkovinový prášok.

Balenie

500 g

Výrobca

VitalVibe

1 hodnotení produktu

  1. (overený zákazník)

    Samotný proteín má dosť “zeleninovú chuť”, preto ho používam do čučoriedkového šejku, poprípade s banánom. Tento konopný proteín môžem len odporučiť.

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.