Konopný proteín BIO – 500 g

Konopný proteín BIO – 500 g – VitalVibe

5.00 z 5
1 Hodnotenie

21,90 € 18,40 €

Konopný proteín je vynikajúci bielkovinový prípravok rastlinného pôvodu, ktorý napomáha ku skvelej a kvalitnej regenerácii a vypracovanej postave.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Konopný bielkovinový prášok sa vyrába zo semien konope mechanickým lisovaním, pri ktorom sa tuk (konopný olej), oddeľuje od pevnej masy. Ten sa ďalej suší a spracováva na prášok, ktorý sa cedí, takže znižuje percentuálny podiel vlákniny a zvšuje podiel bielkovín. Konopný proteínový prášok obsahuje malé množstvo tuku (12%) a vysoký podiel bielkovín (50%). Sú zastúpené všetky esenciálne aminokyseliny, zatiaľ čo bielkoviny sú ľahko stráviteľné aj využívané ľudským telom. Globulín predstavuje 65% bielkovín, zvyšok tvorí albumín. Pre svoje kvalitné bielkoviny sa konopný prášok odporúča atlétom a ľuďom, ktorí vedú aktívny životný štýl. Konopný proteín obsahuje optimálne množstvo omega-3 a omega-6 mastných kyselín a vysoký podiel antioxidantov (tokoferoly, tokotrienoly a chlorofyl). Tiež sú zastúpené minerály, vápnik, železo, fosfor, horčík a sodík. Stráviteľná vláknina, ktorá predstavuje okolo 20% proteínu.

Pridajte 1-2 polievkové lyžice do šalátov, cestovín, ryže alebo jedál zo zemiakov, sendvičov, smoothie, jogurtu.

100% BIO konopný bielkovinový prášok.

Balenie

500 g

Výrobca

VitalVibe

1 hodnotení produktu

  1. (overený zákazník)

    Samotný proteín má dosť “zeleninovú chuť”, preto ho používam do čučoriedkového šejku, poprípade s banánom. Tento konopný proteín môžem len odporučiť.

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.