nonmigran 60 kps- KOMPAVA

Nonmigran 60 kps – Kompava

12,00 € 11,06 €

Výživový doplnok  Nonmigran je nevyhnutnou súčasťou zdravej výživy každého človeka trpiaceho na časté migrény a silné migrenózne záchvaty.

Skladom

MNOŽSTVO

Výživový doplnok KOMPAVA Nonmigran  je nevyhnutnou súčasťou zdravej výživy každého človeka trpiaceho na časté migrény a silné migrenózne záchvaty. Slúži ako špecifická výživa pre migrény, svojim zložením pozitívne ovplyvňuje priebeh migrény. Zároveň už pri vzniknutej migréne KOMPAVA Nonmigran  zmierňuje a stracuje priebeh migrény.

Účinné látky KOMPAVA Nonmigran 60kps:

  • Rimbaba obyčajná (Tanacetum parthenium) obsahuje aktívne látky partenolidy, ktoré môžu mať účinky ako prírodné analgetikum. Pomáha účinne zmierňovať a potlačovať bolesti.
  • Vitamín B2 znižuje frekvenciu výskytov záchvatov migrény. Jeho hlavným účinkom je štartovanie buniek na tvorbu energie. Podľa odborníkov, pravdepodobne zvyšuje zásoby energie v mozgových bunkách a tým znižuje frekvenciu výskytu záchvatov. Vedecky je dokázané, že každý druhý človek trpí nedostatkom tohto vitamínu.
  • Vitamín C pôsobí podľa viacerých štúdií vo vyšších dávkach ako urýchľovač priebehu migrény. Okrem toho je silný antioxidant, ktorý zlepšuje funkciu imunitného, nervového systému a psychiky.

Dávkovanie:

– preventívne: dospelí: 1× denne 1 kps

Nutričné hodnotyObsah v 1 kapsule*RVH%
Vitamín C (kys.L-askorbová)250 mg 312,5%
Tanacetum parthenium – 0,8% parthenolidy160 mg     **
Vitamín B2 (riboflavín)35 mg 2500%

*RVH – Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého
(8400 kJ/2000 kcal)
** RVH – nie je stanovené.

Vitamín C (kys.L-askorbová), Tanacetum parthenium (Rimbaba obyčajná), vit.B2 (riboflavin), Sipernat (oxid kremičitý), živočíšna želatína, farbivo: oxid titáničity.

Upozornenie:

Výrobok neobsahuje alergény. Nevhodný pre deti do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Prípravok neužívať spolu s prípravkami na riedenie krvi. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzavretom obale, pri teplote od 10°C do 25°C, mimo dosahu malých detí.

Balenie

60 kaps

Výrobca

Kompava

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.