kokosovy-olej-bio-bestbody.sk

Kokosový olej BIO – 400 ml – VitalVibe

13,90 € 9,00 €

Má antibakteriálny účinok, je vynikajúci na masáže a starostlivosť o pokožku tela, napr. do kúpeľa, po opaľovaní, ako zubný olej alebo lubrikant.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Kokosový olej

je potravina vyrobená z dužiny kokosových orechov. Kokosový orech bol dlho primárnym zdrojom živín v trópoch. Jeho priemyselné a kozmetické aplikácie z neho vytvorili životaschopnú komoditu. Je tepelne stály a vhodný pri varení. Veľmi pomaly oxiduje, vzdoruje žltnutiu a má životnosť približne dva roky – panenský kokosový olej vytvorený procesom mokrého mletia má “večnú” trvanlivosť.

Má antibakteriálny účinok, je vynikajúci na masáže a starostlivosť o pokožku tela, napr. do kúpeľa, po opaľovaní, ako zubný olej alebo lubrikant. Kokosový olej sa získava šetrným spracovaním kokosových orechov. Odoláva vplyvom tepla a oxidácie, zostáva stabilný aj pri vysokých teplotách. Je preto skvelou zdravou náhradou nielen pre varenie, ale aj pečenie a vyprážanie. Kokosový olej je ľahko stráviteľný – mastné kyseliny sa vyskytujú v oleji v stredne dlhých reťazcoch – MCT – ktoré stimulujú metabolizmus. Podporujú vstrebávanie ďalších látok – napr. Esenciálnych mastných kyselín, ktorých je v dnešnej dobe v strave nedostatok.

Obľúbený je v ayurvédskej a vegetariánskej kuchyni.

Balenie

400 ml

Výrobca

VitalVibe

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.