knuspi-crispbread-graham-bylinky

Crispbread Graham & bylinky 150 g – Knuspi

1,99 € 0,99 €

Knuspi Crispbread je výborný chrumkavý viaczrnný plátok s obsahom vlákniny. Knuspi Crispbread sú ľahko stráviteľné a vyrobené z úplne prírodných surovín.

Momentálne nedostupné

Informujte sa o dostupnosti produktu prostredníctvom Chatu, alebo vyplňte     Kontaktný formulár

Knuspi Crispbread je výborný chrumkavý viaczrnný plátok s obsahom vlákniny. Plátky Knuspi Crispbread obsahujú aj vitamíny, minerálne látky a stopové prvky, ktoré sú stavebnými prvkami zdravia. Trvanlivé pečivo Knuspi Crispbread je ľahko stráviteľné a je vyrobené z úplne prírodných surovín.

Knuspi Crispbread ponúka päť rôznych variantov, z ktorých si určite vyberiete pre Vás ten najlepší. Vďaka nízkemu glykemickému indexu a žiadnemu cholesterolu je Knuspi Crispbread vhodný pri redukčných diétach.

 

Chcete si pochutnať a pritom mať dobrý pocit, že ste urobili niečo pre svoje zdravie? Tak si doprajte tieto vynikajúce chrumkavé viaczrnné plátky Knuspi Crispbread s obsahom vlákniny, ktorá je tak potrebná pre naše črevá. Knuspi predstavuje tú najlepšiu cestu k náprave nášho jedálnička – Knuspi Crispbread, veď vlákniny je v nich takmer 10% (líši sa podľa príchute)!

Ale to nie je zďaleka jediná prednosť tohto takmer revolučného produktu Knuspi Crispbread: absencia cholesterolu predstavuje prevenciu proti kardiovaskulárnym chorobám a ateroskleróze.

Samostatnú kapitolu si zaslúži aj obsah sacharidov, tých je v Knuspi Crispbread na prvý pohľad veľké množstvo (okolo 60%), ale ak sa pozrieme na ich zloženie pozornejšie, uvidíme, že okrem sladkej perníkovej varianty neobsahujú takmer repný cukor – ten je nositeľom “prázdnych “nežiaducich kalórií a v zdravej výžive nemá čo hľadať! Naprosto prevažujúcou sacharimetrickou zložkou v Knuspi Crispbread sú teda polysacharidy – škroby, ktoré sa môžu “pochváliť” nízkym glykemickým indexom – tým udržiavame stabilnú hladinu krvného cukru bez výkyvov a zabraňujeme pocitom hladu – a ten, ako vieme, je najobávanejší nepriateľ všetkých redukčných diét.

Nezanedbateľný v Knuspi Crispbread nie je ani desaťpercentný obsah bielkovín – tie nám často v nevyvážených redukčných diétach chýba. Výrobcovia Knuspi Crispbread správne posúdili, že tukov máme v strave dosť a dosť, zvlášť tých úplne nezdravých, živočíšnych – takže konzumáciou týchto viaczrnných plátkov Knuspi Crispbread ich prijmeme len zanedbateľné množstvo – a to ešte v podobe nenasýtených mastných kyselín, čo kvituje naše telo s vďakou .

 

Všetci Tí, ktorí sú zdesený pohľadom na etikety rôznych potravín plných “éčok”, predstavujúcich rôzne farbivá, plnidlá, ochucovadlá, zvýrazňovače chuti, konzervanty a ktoviečo ešte, môžu byť pokojní, nič také sa v náplni výrobkov Knuspi Crispbread neskrýva – zdrojom sú úplne prírodné suroviny.

Takže nezostáva než ochutnať, ale nielen ochutnať, plátky Knuspi Crispbread sa iste stanú pevnou súčasťou Vášho jedálnička a budú Vás sprevádzať v priebehu celého dňa, či už sa bude jednať o zdravú raňajkách, desiatu alebo posledný pochúťku pred zaspaním.


Vďaka obsahu vlákniny je výrobok Knuspi Crispbread vhodný pre športovcov.

Balenie Knuspi Crispbread obsahuje 150 g (20 plátkov).

Vyskúšajte chrumkavé plátky Knuspi Crispbread ako raňajky, desiatu aj večeru.

Doprajte sebe aj svojej rodine zdravú raňajkách v podobe jogurtu a Knuspi Crispbread. Deťom môžete “chlebík” namazať medom alebo džemom. Prišla nečakaná návšteva? Stačí siahnuť po Knuspi Crispbread, namazať nátierkou, ozdobiť zeleninou alebo ovocím.

Tabuľka nutričných hodnôt: 15 g = 2 plátky

15 g = 2 plátkyFitnessSyryGrahamZelenina
Energetická hodnota (kcal)45504450
Bielkoviny1,4 g1,6 g1,5 g1,5 g
Sacharidy8,9 g9,5 g9,6 g9,9 g
Z toho cukry0,3 g0,3 g0,4 g0,1 g
Tuky0,2 g0,2 g0,2 g0,1 g
Nasýtené mastné kysliny0 g0 g0 g0 g
Vláknina2 g1,3 g1,3 g0,8 g
Sodík0 mg0,1 g0,1 g0,1 g

Zloženie:

Graham a bylinky – Knuspi Crispbread

pšeničná trhanka, ryža, ražná trhanka, ražná múka tmavá, sušený zemiakový škrob, sušená srvátka, zmes byliniek (bazalka, oregano), soľ (obsahuje lepok a produkty z kravského mlieka)

 

Balenie

150 g

Výrobca

Knuspi

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.