knuspi-crispbread-3-druhy-syra

Crispbread 3 druhy syra 150 g – Knuspi

1,99 € 0,99 €

Knuspi Crispbread je výborný chrumkavý viaczrnný plátok s obsahom vlákniny. Knuspi Crispbread sú ľahko stráviteľné a vyrobené z úplne prírodných surovín.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Knuspi Crispbread je výborný chrumkavý viaczrnný plátok s obsahom vlákniny. Plátky Knuspi Crispbread obsahujú aj vitamíny, minerálne látky a stopové prvky, ktoré sú stavebnými prvkami zdravia. Trvanlivé pečivo Knuspi Crispbread je ľahko stráviteľné a je vyrobené z úplne prírodných surovín.

Knuspi Crispbread ponúka päť rôznych variantov, z ktorých si určite vyberiete pre Vás ten najlepší. Vďaka nízkemu glykemickému indexu a žiadnemu cholesterolu je Knuspi Crispbread vhodný pri redukčných diétach.

 

Chcete si pochutnať a pritom mať dobrý pocit, že ste urobili niečo pre svoje zdravie? Tak si doprajte tieto vynikajúce chrumkavé viaczrnné plátky Knuspi Crispbread s obsahom vlákniny, ktorá je tak potrebná pre naše črevá. Knuspi predstavuje tú najlepšiu cestu k náprave nášho jedálnička – Knuspi Crispbread, veď vlákniny je v nich takmer 10% (líši sa podľa príchute)!

Ale to nie je zďaleka jediná prednosť tohto takmer revolučného produktu Knuspi Crispbread: absencia cholesterolu predstavuje prevenciu proti kardiovaskulárnym chorobám a ateroskleróze.

Samostatnú kapitolu si zaslúži aj obsah sacharidov, tých je v Knuspi Crispbread na prvý pohľad veľké množstvo (okolo 60%), ale ak sa pozrieme na ich zloženie pozornejšie, uvidíme, že okrem sladkej perníkovej varianty neobsahujú takmer repný cukor – ten je nositeľom “prázdnych “nežiaducich kalórií a v zdravej výžive nemá čo hľadať! Naprosto prevažujúcou sacharimetrickou zložkou v Knuspi Crispbread sú teda polysacharidy – škroby, ktoré sa môžu “pochváliť” nízkym glykemickým indexom – tým udržiavame stabilnú hladinu krvného cukru bez výkyvov a zabraňujeme pocitom hladu – a ten, ako vieme, je najobávanejší nepriateľ všetkých redukčných diét.

Nezanedbateľný v Knuspi Crispbread nie je ani desaťpercentný obsah bielkovín – tie nám často v nevyvážených redukčných diétach chýba. Výrobcovia Knuspi Crispbread správne posúdili, že tukov máme v strave dosť a dosť, zvlášť tých úplne nezdravých, živočíšnych – takže konzumáciou týchto viaczrnných plátkov Knuspi Crispbread ich prijmeme len zanedbateľné množstvo – a to ešte v podobe nenasýtených mastných kyselín, čo kvituje naše telo s vďakou .

 

Všetci Tí, ktorí sú zdesený pohľadom na etikety rôznych potravín plných “éčok”, predstavujúcich rôzne farbivá, plnidlá, ochucovadlá, zvýrazňovače chuti, konzervanty a ktoviečo ešte, môžu byť pokojní, nič také sa v náplni výrobkov Knuspi Crispbread neskrýva – zdrojom sú úplne prírodné suroviny.

Takže nezostáva než ochutnať, ale nielen ochutnať, plátky Knuspi Crispbread sa iste stanú pevnou súčasťou Vášho jedálnička a budú Vás sprevádzať v priebehu celého dňa, či už sa bude jednať o zdravú raňajkách, desiatu alebo posledný pochúťku pred zaspaním.


Vďaka obsahu vlákniny je výrobok Knuspi Crispbread vhodný pre športovcov.

Balenie Knuspi Crispbread obsahuje 150 g (20 plátkov).

Vyskúšajte chrumkavé plátky Knuspi Crispbread ako raňajky, desiatu aj večeru.

Doprajte sebe aj svojej rodine zdravú raňajkách v podobe jogurtu a Knuspi Crispbread. Deťom môžete “chlebík” namazať medom alebo džemom. Prišla nečakaná návšteva? Stačí siahnuť po Knuspi Crispbread, namazať nátierkou, ozdobiť zeleninou alebo ovocím.

Crispbread – 3 druhy syra:
výživové hodnoty100g
bielkoviny10,5 g
sacharidy63,4 g
z toho: cukor1,9 g
tuky1,5 g
z toho: nasýtené mastné kyseliny0,3 g
vláknina8,3 g
sodík0,7 g
energia1225 kJ / 294 kcal

 

zloženie: pšeničná trhanka, ryža, ražná múka tmavá, sušený zemiakový škrob, sušená srvátka, zmes syrov 1% (eidam, čedar, gouda), soľ

Upozornenie pre alergikov: výrobok obsahuje lepok a produkty z kravského mlieka.

 

 

 

Balenie

150 g

Výrobca

Knuspi

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.