MSM Glucosamine Complex 90 kapsúl - Viridian

MSM Glucosamine Complex 90 kapsúl – Viridian

34,56 € 27,84 €

Hlavnou vlastnosťou Glukozamínu je jeho schopnosť pozitívne ovplyvňovať kvalitu kĺbovej chrupavky a medzikĺbových priestorov.

MSM Glucosamine Complex – je vegánskym komplexom kvalitného Glukozamínu sulfátu a Metylsulfonylmetánu (MSM). Je doplnkom stravy vhodný na podporu normálneho stavu kĺbov, chrupaviek, kostí a kože.

Skladom

MNOŽSTVO

MSM Glucosamine Complex 90 kapsúl Doplnok stravy s glukózamínom a MSM.

700mg glukosamínu a 125 mg MSM v jednej kapsule dávajú dohromady maximálne účinný a zacielený produkt. Glukosamín so podieľa na tvorbe tzv. Glukosamiglykanů. MSM pôsobí na rovnakú oblasť = synergický účinok produktu. 

Produkt je vhodný pre všetky jedinca zamerané na:

– Stav kĺbovViridianProdukty značky Viridian Nutrition obsahujú iba čistú zmes bioaktívnych zložiek = 100% aktívnych látok a 0% balastných aditív a spojív. Viridian Nutrition garantuje špičkovú kvalitu a čistotu svojich produktov dôslednou kontrolou celého výrobného procesu. A to od semienka až po finálny produkt = spolupracuje s lokálnymi producentmi a pestovateľmi zameranými na najvyššiu kvalitu. Z etických dôvodov nepoužíva značka Viridian Nutrition vo svojich produktoch žiadny palmový tuk a netestuje svoje produkty na zvieratách. Všetky obaly produktov sú 100% ekologické.

ETICKÝ VÝŽIVOVÝ DOPLNOK

Čo to vôbec znamená – etický doplnok stravy? Znamená to, že doplnky značky Viridian sú vyrobené výhradne z kvalitných zložiek a nenájdete v nich absolútne žiadne balastné prímesi. Tiež pochádza z ekologického pestovania a nie sú testované na zvieratách. Dôležité tiež je, že značka Viridian je v rodinnom vlastníctve, a nie je súčasťou žiadnej farmaceutickej ani iné korporácie. Viridian si zakladá na etickom prístupe k zákazníkom i obchodným partnerom, a vždy so snaží o ekologickú nezávadnosť svojich produktov.

VŠETKY ZLOŽKY SÚ 100 BIO-AKTÍVNE

Môže to znieť ako samozrejmá vec. Pravda je ale taká, že veľa bežne dostupných produktov obsahuje z veľkej časti syntetické zložky, navyše s vysokým podielom balastných aditív, stabilizátorov, spojív a umelých sladidiel.

PODPORA LOKÁLNYCH PESTOVATEĽOV 

Jednou z kľúčových princípov Viridian je podpora miestnych farmárov a lokálnych výrobcov surovín (nie nadnárodných korporácií), s ktorými má veľmi korektné a férové vzťahy. Viridian tak garantuje kvalitu svojich doplnkov, pretože má prehľad o celom výrobnom procese – doslova od semienka až po finálny produkt, a zároveň napĺňa svoju filozofiu etických vitamínov

PRIRODZENÁ A FUNKČNÁ FORMA VITAMÍNOV VYUŽITEĽNÁ PRE TELO 

Ony majú vitamíny a minerály nejaké formy? A prečo by nemali byť všetky pre telo využiteľné rovnako? Je tomu tak. Môžeme si to ukázať na železe, jednom z najpotrebnejších minerálov. V obyčajných doplnkoch so vyskytuje napr. Vo forme oxidu. Táto forma je pre telo málo využiteľná a dôvodom, prečo je v bežných doplnkoch používaná, je opäť nízka cena. Viridian napr. Vo svojom doplnku Liquid Iron užíva priamy extrakt z listov rastliny Murraya koenigii, ktorý poskytuje železo v 100% prírodnej forme.

IBA KAPSULA RASTLINNÉHO POVODU, ŽIADNE TABLETY 

Tablety s spojivami sú lacnejšie ako kapsule, obsahujú však vysoký podiel balastných spojív a lepidiel, ktoré môžu tvoriť až 70% tbl . Ak užívate doplnky stravy v tabletách, možno takto za rok skonzumovať až kilogram lepidiel a ďalšieho balastu.

A pozor – i mnohé kapsule obsahujú stearát horečnatý, ktorý so do nich pridáva kvôli nepriľnavosti kapsule k výrobnej linke. Kapsule Viridian sú výhradne z prírodných zložiek.

ŽIADNE GMO ZLOŽKY 

Geneticky modifikované plodiny sú neprirodzené. Vznikajú primárne s cieľom zvýšiť výnos a sú produktom agrochemického priemyslu. V produktoch Viridian nikdy žiadne GMO zložky nenájdete.

ŽIADNE OŽAROVANÉ ZLOŽKY 

Ožarovanie potravín prebieha ionizujúcim žiarením (alfa, beta, gama, röntgenovými lúčmi, …) – teda rádioaktívnym žiarením na deaktiváciu obsiahnutých enzýmov a živých Biokultura, čo predlžuje trvanlivosť.

BEZ ŽIVOČÍŠNYCH ZLOŽIEK 

Živočíšne zložky nemusí byť vždy na škodu, Viridian so však snaží mať čo najväčšiu časť svojich produktov vhodných aj pre vegánov.

BEZ UMELÝCH SLADIDIEL 

Umelé sladidlá majú byť vhodnejšie alternatívou cukru. Ide ale o látky neprirodzené pre telo i pre životné prostredie (umelé molekulárna kombinácia). Všetky produkty Viridian Nutrition sú bez obsahu umelých sladidiel.

BEZ UMELÝCH FARBÍV A KONZERVANTOV 

Žiadna umelá farbivá, žiadne konzervanty. V produktoch Viridian nenájdete tieto ani žiadna iná umelá aditíva.

BEZ STEARANU HOREČNATÉHO, OXIDU TITANIČITÉHO A ŠELAKU

Oxid titaničitý čiže titánová beloba so používa ako farbivo. Nájdete ho v mnohých farmaceutických produktoch, bežných výživových doplnkoch, priemyselne spracovaných potravinách, na tenisových kurtoch, kde so tvoria biele čiary okolo ihriska a tiež na rakete Saturn V, kde vypomohol ako vonkajšie náter. Stearan horečnatý so používa ako lubrikant – zabraňuje zachytávaniu caps na výrobnej linke. V kombinácii s vodou a mydlom tvorí nerozpustnú látku, z ktorej so tvorí napr. Typické neodstrániteľné prstenca na vaniach. Šelak je živica vylučovaná samičkou červca lakového, hmyzu žijúceho v Indii. Pláty tejto živice so rozpúšťa v etylalkoholu a vytvára tekutý šelak, ktorý so používa ako lak a glazúra. Tieto látky so bežne používajú v potravinových doplnkoch, liekoch a potravinách. V doplnkoch Viridian ich nenájdete.

EKOLOGICKÉ FĽAŠTIČKY

Viridian používa sklenené fľaštičky z takzvaného amber glass, ktoré chráni obsah pr svetlom a teplom. Zároveň je možné recyklovať alebo použiť znova. Možno ich tiež vrátiť na našich predajniach výmenou za zľavu na ďalší nákup. Viečko na fľaštičkách je z recyklovateľného hliníka a pečať na viečku z kukuričného škrobu – Viridian nepoužíva žiadne plasty.

ŽIADNY PALMOVÝ TUK 

Viridian je prvou značkou na svete certifikovanú programom POFCAP – THE Palm Oil Free Accreditation Programme. Ten garantuje, že značka nepoužíva palmový olej vo svojich výrobkoch ani pri výrobe.

Balenie: 90 kapsúl (85,5 g)

Dávkovanie: 1-3 kapsule denne s jedlom.

Upozornenie: Nevhodné pre deti. Pre tehotné a dojčiace ženy užívanie výrobku odporúčame konzultovať s lekárom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahradzuje vyváženú pestrú stravu. Vhodné pre vegánov. Skladujte na suchom a chladnom mieste mimo dosahu detí.

Výživové údaje:
 Počet dávok v balení: 30-90 kapslúl
 1 kapsula obsahuje
 Glukosamín sulfát (pôvod fermentácie)
 700 mg
 MSM (Methyl sulfonyl methan)
 125 mg
 Alfalfa (Lucerna siata)
 3 mg
 Spirulína
 1 mg
 Čučoriedka
 1 mg

Glukosamin sulfát (pôvod fermentácie), MSM (Methyl sulfonyl methan), obal kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza), alfalfa (Lucerna siata), spirulína, čučoriedka.

Balenie

90 kaps

Výrobca

Viridian

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.