MSM – 250 g

MSM – 250 g – VitalVibe

16,40 € 9,90 €

MSM (= methylsulfonylmethan) je organická a v prírode sa vyskytujúca forma, zvláčňuje väzivá a chrupavky, ktoré sú pružnejšími a odolnejšími.

Skladom

MNOŽSTVO

MSM (= methylsulfonylmethan) je organická a v prírode sa vyskytujúca forma síry, ktorá môžeme nájsť v čerstvých surových potravinách.

MSM nie je kvalitne zastúpený v dnešných nekrytých potravinách, ktoré sa najčastejšie pestujú v skleníkoch, kde sa umelo zavlažuje. Varením MSM ho poškodzujeme, čo je ďalším dôvodom, prečo sa táto látka do nášho tela nedostáva. V našom tele MSM účinkuje tak, že zvláčňuje vnútorné väzivá a chrupavky, ktoré sa stávajú potom pružnejšími a odolnejšími.

MSM sa tvorí v oceáne, kde mikroskopický planktón po častiach pomaly uvoľňuje síru do morskej vody, a odtiaľ sa vyparuje do atmosféry. V plynnom stave bunky reagujú s ozónom a ultrafialovým žiarením a potom sa vytvorí Dimetylsulfát (DMSO) a DMSO2 známe ako MSM. MSM neskôr s dažďom padá na zem, kde ho využijú rastliny. Komerčné využitie MSM z bylín sa nedá (MSM sa vyskytuje v stopovom množstve), preto sa tvorí oxidáciou DMSO na MSM, ktoré je chemicky podobné s MSM v prírode.

Berte ? čajovej lyžičky na 45 kg vašej váhy dvakrát denne. Uvedené množstvo zapite dvoma šálkami čistej vody alebo čerstvej pomarančovej šťavy (Vitamín C zvyšuje absorpciu a efektivitu MSM).

Balenie

250 g

Výrobca

VitalVibe

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.