Gelatina 2000 Fair Power 150 kps – Survival

13,65 € 9,30 €

Gelatina 2000 Fair Power funguje ako kĺbové vyživenie ktoré napomáha k jeho regenerácii, zlepšuje pohyblivosť kĺbov a regeneráciu spojivového tkaniva.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Gelatina 2000 Fair Power je produkt určený pre všetky osoby so zvýšeným zaťažovaním kĺbov a väzivových tkanív, a to či už z ich náročného zamestnania, či zo športových tréningov. Gelatina 2000 Fair Power funguje ako kĺbové vyživenie, zlepšuje pohyblivosť kĺbov a regeneráciu spojivového tkaniva, pomáha navyše aj pre zdravý vývoj nechtov, zubov a pokožky.

Zdrojom suroviny pre doplnok športové stravy Gelatina 2000 Fair Power je kvalitná španielska bravčová želatína. Na jednej strane tak máte istotu kvality vďaka zaručenému pôvodu zo štátu Európskej únie, na stranu druhú pocítite aj rozdiely v porovnávaní s bežnými želatinami, ktoré sú v drvivej väčšine prípadov hovädzieho pôvodu. Je totiž faktom, že bravčové produkty sú fyziologicky ľudskému telu najbližšie. Kolagénne peptidy z Gelatina 2000 Fair Power majú pre ľudskú spojivové tkanivo významne pozitívny prínos.

– užívajte 5 kapslí Gelatina 2000 Fair Power
– je možné ich užívať raz až trikrát denne
– kapsle zapite vodou

5 kapslí – hydrolyzát želatíny (2000 mg)

1 kapsula – hydrolyzát želatíny (400 mg)

Hydrolyzát želatíny (krajina pôvodu: Španielsko), transparentné želatínová kapsula, protihrudkujúce látky stearan horečnatý, fosforečnan vápenatý

Balenie

150 kaps

Výrobca

Survival

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.