Cacaollagen 350 g - PowerLogy

Cacaollagen 350 g – PowerLogy

21,00 €

Jedinečná kombinácia peruánskeho kakaa a čistého hydrolyzovaného kolagénu. Cieľom kolagénového nápoja je poskytovať komplexnú výživu aj v malých dávkach, aby ste vedeli tekutý kolagén ľahko a chutne prijať každý deň. Kolagénový nápoj Powerlogy Cacaollagen neobsahuje pridaný cukor, umelé sladidlá, lepok ani mlieko. Namiesto toho sme ho obohatili o povzbudivé korenie maca, škorica a ashwagandha.

Skladom

MNOŽSTVO

Jedinečná kombinácia peruánskeho kakaa a čistého hydrolyzovaného kolagénu. Cieľom kolagénového nápoja je poskytovať komplexnú výživu aj v malých dávkach, aby ste vedeli tekutý kolagén ľahko a chutne prijať každý deň. Kolagénový nápoj Powerlogy Cacaollagen neobsahuje pridaný cukor, umelé sladidlá, lepok ani mlieko. Namiesto toho sme ho obohatili o povzbudivé korenie maca, škorica a ashwagandha.

Vlastnosti:

 • Výberový kolagén najvyššej kvality s čistým prírodným zložením.
 • Žiadna pachuť ani zápach a to bez pridania cukru, sladidiel, príchutí či umelých konzervantov.
 • Rýchla vstrebateľnosť a veľmi ľahká stráviteľnosť.
 • Prirodzene ľahká rozpustnosť v teplých i studených nápojoch.
 • Vysoká výživová hodnota tekutého kolagénu, kakaa aj trojice kvalitných korenín.

Nápoj z kolagénu a kakaa? ☕

Ranná šálka kávy či kakaa je obľúbeným rituálom. Poteší chuťové bunky a povzbudí myseľ aj telo. Kolagénový nápoj, ktorý zabezpečí komplexnú výživu.

Kolagénové peptidy, sú stavebnou hmotou potrebnou takmer všade. Pokožka, vlasy, nechty, ale aj kosti a šľachy sa bez neho nezaobídu. V novom nápoji je použitý prémiový Powerlogy Collagenktorý je sám o sebe chutný a má čisté zloženie. Obsahuje iba hydrolyzovaný kolagén, nič navyše. Žiadné aditíva, umelé konzervanty ani príchute. Je veľmi ľahko stráviteľný aj vstrebateľný.

Funkčný kolagén je obohatený o pravé peruánske kakao a trojicu výživných korenín. Tak vznikol plnohodnotný tekutý kolagén s prírodným zložením. Chutný, ľahko rozpustný a výživný nápoj bez umelín je vhodný hneď na začiatok dňa. Dokonca si ho môžete dopriať aj počas čiastočného hladovania, pretože sme doň nepridali ani gram cukru. Cacaollagen rovnako neobsahuje lepok, mlieko, sóju, sladidlá či umelé konzervanty.

 

Cacaollagen 350 g - PowerLogy

Prečo koreniny maca, škorica a ashwagandha?

Maca je bohatá na vápnik, draslík, vitamíny skupiny B a ďalšie vitamíny A, C, D aj E. Navyše obsahuje až 19 rôznych aminokyselín! Pravidelnou konzumáciou macy preto podporujete svoj imunitný systém a znižujete množstvo zápalov v tele. V Peru sa dokonca používa na liečbu anémie, menštruačných ťažkostí či symptómov menopauzy.

Stará známa škorica je silným antioxidantom so skvelou chuťou. Zároveň nám pomáha dosahovať optimálnu inzulínovú citlivosť, zlepšuje funkcie mozgu a zlepšuje naše trávenie. A keďže nie je škorica ako škorica, do nášho Cacaollagenu sme vyberali len z prvotriednej kvality.

Ashwagandha, alebo „bylina mladosti“, je ďalším korením, ktoré si zaslúži pozornosť. Má antivírusové, antibakteriálne a protizápalové účinky. Vďaka ashwagande ľahšie zvládnete vypäté obdobia plné stresu. Taktiež zníži vašu únavu a zlepší sústredenosť aj pamäť mozgu. A bonus? Ashwagandha bráni poklesu vitamínu C i vápniku v našom tele.

Čo kakao-kolagén zabezpečí?

V prvom rade získate chutný kolagénový nápoj s vysokým obsahom kvalitného hovädzieho kolagénu. Denný príjem nutrientov pre pleť, vlasy, nechty, kosti a kĺby vyriešite jedným ranným nápojom.

Vďaka pravému peruánskemu kakau a trojici protizápalových korenín si zabezpečíte makroživiny, ktorých máme bežne nedostatok. Tým hneď ráno podporíte svoj imunitný systém, povzbudíte myseľ a doprajete potrebnú výživu telu aj mozgu.

A nakoniec, pri suplementovaní kolagénu sa už nemusíte zamýšľať nad tým, či prijímate dostatok vitamínu C. Túto úlohu sme vďaka mace a ashwagandhe vyriešili za vás.

Ako kakaovo-kolagénový nápoj využiť?

Popri všetkých ostatných benefitoch je Cacaollagen prirodzene rozpustný v teplých aj studených nápojoch. Preto si svoj ranný tekutý kolagén pripravíte veľmi jednoducho. 

 • Stačí rozmiešať 1 lyžicu Cacaollagenu v 100 ml vody alebo kvalitného (rastlinného) mlieka. 🥛

Výsledný nápoj si môžete dosladiť podľa svojich predstáv medom či kvalitným kokosovým alebo trstinovým cukrom. Ak si chcete dopriať viac lahodného nápoja, iba zdvojnásobte množstvo oboch ingrediencií. V takom prípade sú 2 polievkové lyžice a 200 ml vody (mlieka) tá správna voľba pre vás.

Nápoj bude chutiť a fungovať rovnako dobre aj teplý, aj ľadový. Je len na vás, či zvolíte príjemne teplú šálku alebo si Cacaollagen naservírujete na ľade. A ak si nápoj vymixujete, okrem čistej chuti vás poteší aj ľahká pena na vrchu nápoja.

 

Balenie: 350g

 

 • prirodzene rozpustný v teplých aj studených nápojoch
 • rozmiešať 1 lyžicu Cacaollagenu v 100 ml vody alebo kvalitného (rastlinného) mlieka
 •  nápoj si môžete dosladiť podľa svojich predstáv medom či kvalitným kokosovým alebo trstinovým cukrom. Ak si chcete dopriať viac lahodného nápoja, iba zdvojnásobte množstvo oboch ingrediencií. V takom prípade sú 2 polievkové lyžice a 200 ml vody (mlieka) tá správna voľba pre vás.
 • nápoj bude chutiť rovnako teplý, aj ľadový ak si ho naservírujete na ľade
 • ak si nápoj vymixujete, poteší Vás aj ľahká pena na vrchu nápoja

Výživové údaje na 100 g

 • Energetická hodnota : 1544 kJ/ 369,19 kcal
 • Tuky : 10,25 g
 • z toho nasýtené mastné kyseliny : 5,92 g
 • Sacharidy : 18,97 g
 • z toho cukry : 3,77 g
 • Vláknina : 16,90 g
 • Bielkoviny : 41,83 g
 • Soľ : 0,47 g (prirodzená súčasť produktu)
 • kakao 47 %, kolagén* 33 %, maca 10 %, škorica 5 %, ashwagandha 5 %.
 • môže obsahovať orechy
 • vyrobené na Slovensku

*Kolagén, bielkovinový prášok z hydrolyzovaného hovädzieho kolagénu

 

Balenie

350 g

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.