Colostrum Premium 60 cps. – Kompava

14,00 € 12,02 €

Premium Colostrum posilňuje obranyschopnosť organizmu. Je zdrojom vitamínov, imunoglobulínov, minerálnych látok a aminokyselín.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Colostrum

Kolostrum je výlučok (mlädzivo) prsnej žľazy matky, prvých 24 – 48 hodín po pôrode.  Pre novorodencov je táto látka veľmi dôležitá, pretože im pomáha prežiť prvé dni na svete, ktorý je preplnený vírusmi a baktériami.

kompava-logo-bestbody.sk_

Colostrum je hodnotný prírodný zdroj prírodných látok, ktoré výrazne posilňujú imunitu. Pre deti je významným doplnkom výživy. Prirodzený zdroj ochranných látok má pre detský organizmus veľký význam pre ich vývoj a nižšiu chorobnosť. Rovnaké účinky platia aj u dospelého človeka.

Vhodné pre deti od 3 rokov.

Využitie u dospelých osôb : 

  • So zníženou imunitou
  • Pri chudokrvnosti (anémia z nedostatku železa)
  • So zvýšeným fyzickým výkonom (urýchľuje prenos glukózy do svalov) podporuje výkonnosť,  vytrvalosť, zabraňuje katabolizmu)
  • Po fyzickom výkone (zlepšuje regeneráciu, aktivuje proces rozmnoženia svalových buniek, znižuje svalovú bolesť a svalovú horúčku a zvyšuje záťažovú toleranciu)
  • V redukčných dietách, ako doplnenie všetkých potrebných živín a na uprednostnenie štiepenia tukov pred cukrami
  • Na spomalenie starnutia pokožky, zvýšením tvorby kolagénu-anti-aging efekt (vnútorná i vonkajšia aplikácia)
  • Na dodanie psychickej rovnováhy

Pre viac informácií, pozrite Zloženie.

  • Deti 1×1 tabletu denne. U malých detí odporúčame obsah kapsule vysypať do vody a ihneď vypiť.
  • Dospelí 2-4 tablety denne, zapiť dostatočným množstvom vody.
  • Odporúčame užívať na lačno alebo 30 min. pred jedlom.

Upozornenie: Prípravok nie je liekom, ani nemôže nahradiť pestrú a vyváženú stravu.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričná hodnotav 100 gv 1 kaps.
Kolostrum77,77 g350 mg +- 7,5%

Colostrum obsahuje:

Imunoglobulíny (IgG 35%, IgM, IgA) – látky produkované organizmom ako odpoveď na prítomnosť látky, ktorá do organizmu nepatrí. Buď priamo cudzorodé látky eliminujú alebo na ňu upozornia iné imunitné bunky.
Prirodzené rastové faktory (IGF 1, TGF-32, EGF, FGF, PDGF) 1,2% – podporujú a obnovujú rast svalov a kostí, chrupavky, kože, kolagénu a nervového tkaniva (tieto rastové faktory sú prírodné, nesteroidné, preto je tento prípravok považovaný aj za prírodný anabolický prípravok, ktorý je absolútne bezpečný). Rastové faktory majú unikátnu schopnosť podporovať rast buniek a tým aj obnovu tkanív. Považujú sa pre túto schopnosť za elixír mladosti.
Laktoferín 0,6% – zabezpečuje transport železa v organizme. Naviazaním železa na laktoferín, stratia baktérie svoj zdroj obživy a preto sa zastaví ich rozmnožovanie. Vďaka tomu je považovaný za hlavný regulátor obranyschopnosti.
Lyzozým 0,16% – enzým, ktorý narúša bakteriálne steny a tým vykazuje silné antibakteriálne účinky.
Proteín PRP – (na prolín bohatý proteín) – klinickými štúdiami bolo preukázané, že dokáže zvrátiť priebeh takých závažných neurologických ochorení ako sú Parkinsonova a Alzheimerova choroba, reguluje imunitný systém (pri oslabení ho stimuluje, pri autoimunitných ochoreniach ho ukľudňujeme)
Vitamíny – A, B1, B2, B3, B5, B9, B12, C, H-biotín, cholín 2% – ovplyvňujú všetky biochemické procesy v tele.
Aminokyseliny – nevyhnutná zložka pre stavbu mnohých zlúčenín ako sú enzýmy, peptidy a pod. (Colostrum obsahuje až 26 AK)
Minerály 3,1% – vápnik, sodík, horčík, fosfor, draslík – základná zložka pri stavbe a funkcie kostí a svalov.

__________________________________________________________________________________________

Zloženie

Kolostrum (350 mg), živočíšna želatína, farbivo oxid titáničitý.

Upozornenie

Výrobok obsahuje alergén: laktózu. Vhodné pre deti od 3 rokov. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzavretom obale, pri teplote od 10˚C do 25˚C, mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Balenie

60 kaps

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.