Ginseng 100 kaps

Mega Ginseng 100 kaps – Scitec Essentials

12,52 € 9,50 €

Ginseng je po stáročia používaná liečivá rastlina s obsahom množstva vitamínov a minerálov, ktorá podporuje imunitu, koncentráciu a fyzickú silu.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Stáročia používaná liečivá rastlina ženšen (Panax ginseng) podporuje koncentráciu a fyzickú silu. Za svoje adaptogénne účinky vďačí najmä ginzeoidným zlúčeninám. Okrem nich obsahuje aj vitamíny a minerály. Ženšen zvyšuje obranyschopnosť organizmu pred rôznymi nepriaznivými vplyvmi, pomáha znížiť stres. Podporuje znižovanie hladiny glykogénu v krvi, prispieva k posilneniu imunity organizmu. Užívanie ženšenu je vhodné aj pri únave, vyčerpaní alebo zvýšenej fyzickej a psychickej námahe. Širokospektrálne sa využíva aj pri liečbe niektorých porúch sexuality. Neovplyvňuje hladinu hormónov, fungovanie pohlavných orgánov a nervovej sústavy aktivuje priamo. Je to bezpečný prostriedok na zvýšenie pohlavného pudu a aj ako podpora sexuálneho výkonu. najnovšie výskumy ukázali, že má aj protizápalový efekt.

 

Panax-ginseng-인삼사진 - ESCOP

Odporúčame 1- 2 krát denne 1 kapsulu počas jedla s množstvou tekutín. Po uplynutí 3 mesiacov užívania treba urobiť prestávku na dobu 2 týždňov.

Počet dávok v balení 100 kaps100 dávok
Účinné látky na jednu dávku
1 kaps
Kórejský ženšen extrakt62,5 mg
     z toho ginsenosidy50 mg

Kórejský ženšen (koreň), želetína, silicium dioxid, magnezium stearát, želatínová kapsula

Balenie

100 kaps

Výrobca

Scitec Essentials

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.