organic echinacea 400mg complex-viridian-bestbody.sk

Organic Echinacea 400 mg Complex 60 kaps. – Viridian

17,25 € 15,53 €

Echinacea je rastlina obsahujúca veľké množstvo prírodných látok s celou škálou účinkov: Normálna funkcia dýchacieho systému, imunitní systém – antioxidant

Skladom

MNOŽSTVO

Echinacea Complex Organic

Echinacea je rastlina obsahujúca veľké množstvo prírodných látok s celou škálou účinkov. Doplnok Viridian obsahuje bio koreň Echinacea purpurea a Echinacea angustifolia.

Charakteristika Echinacea purpurea:

  • Normálna funkcia dýchacieho systému

Charakteristika Echinacea angustifolia:

  • Normálna funkcia močových ciest
  • Imunitní systém – antioxidant
  • Normálna funkcia dýchacieho systému
  • Prirodzená obranyschopnosť
 Zdravotné tvrdeníe podľa tzv. on hold zoznamu SZÚ
Čistota produktu
– všetky zložky sú 100% aktívne
– je použitá výhradne forma kvalitných kapslí rastlinného pôvodu, s obsahom voľného prášku (značka Viridian Nutrition nevyužíva formu lacných tabliet z dôvodu vysokého obsahu balastných pojív a lepidiel, ktoré môžu tvoriť až 50% tablety)
– produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ožarované zložky
– neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu: vhodné pre vegánov
– neobsahuje konzervačné prostriedky, umelé farbivá, pšeničný lepok, pšenicu, laktózu, pridané cukry, kvasnice, stearát horečnatý, kyselinu stearovú
– zložky obsiahnuté v produkte pochádzajú z plodín a rastlín od malých lokálnych producentov. Jednou z kľúčových zásad Viridianu je práve podpora miestnych farmárov a výrobcov (nie nadnárodných korporácií), s ktorými má veľmi korektné a férové vzťahy. Viridian tak naplňuje svoje heslo etické vitamíny a rovnako vďaka tomu garantuje kvalitu svojich doplnkov, pretože má prehľad o celom výrobnom procese – doslova od semienka až po finálny produkt.

Balenie: 60 kapsúl (29 g)

Dávkovanie: Deti staršie ako 12 rokov a dospelí berte 1 kapsulu denne s jedlom alebo podľa doporučenia lekára.

Nutričné hodnoty na 1 kapsulu:

Echinacea purpurea 200 mg

Echinacea angustifolia 200 mg

Zloženie v 1 vegetariánskej kapsuli: Bio koreň Echinacea purpurea 200 mg, Bio koreň Echinacea angustifolia 200 mg, vegetariánska kapsula (hydroxypropylmethylcelulóza).

Upozornenie: Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Nie je vhodné pre deti mladšie ako 12 rokov, tehotné a kojace ženy, dokiaľ nie je užívanie výrobku doporučené lekárom. Neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v chladne a suchu mimo dosah detí. Nevhodné pre osoby s alergiou na čeľade (Asteraceae)/(Compositae). Vhodné pre vegánov.

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.