Colostrum 100 kaps – Reflex Nutrition

5.00 z 5
3 Hodnotenie

21,12 € 15,90 €

Kolostrum je mlieko cicvca v prvých 24 hodinách po narodení. Je dôležité pre rast a rozvoj, preto je vynikajúci pri náraste svalstva a posilňovaní imunity.

Skladom

MNOŽSTVO

Colostrum

(Kolostrum), ktorému sa tiež hovorí prvé mlieko je jednou z najstarších a najvýnimočnejších potravín, ktorú nájdeme v prírode. Je staré ako samotné materstvo, pretože kolostrum je mlieko akéhokoľvek cicavca v prvých 24 hodinách po narodení. Táto účinná substancia, ktorá je prítomná v prvom mlieku sa nenachádza nikde inde v prírode v tak vysoké, perfektne vyvážené koncentráciu.

Dávkovanie:

Berte 1-3 kapsule 2x-4x denne, dostatočne zapite vodou.

Výživové údaje:

 

Počet dávok v balení: 30-1001 kapsula*
Energetická hodnota7,7 kJ/ 1,8 kcal
Hovedzí kolostrum (35-40% imunoglobulinů)450 mg

*1 porce odpovedá 1 kapsuli. Balenie obsahuje 100 porcí.

Zloženie:

v 2 vegetariánskych kapsuliach (rastlinná celulóza, voda): mrazom sušené hovädzie kolostrum * (min. 35% IgG), pomocné látky mikrokryštalická celulóza, stearan horečnatý, silikón dioxid. * typ mlieka.

Balenie

100 kaps

Výrobca

Reflex Nutrition

3 hodnotenie produktu

 1. (overený zákazník)

  Colostrum je dobré na budovanie svalov a regeneráciu po tréningu, znižuje v tele zápaly. Dodá človeku energiu a pomáha pri redukcií únavy.

 2. (overený zákazník)

  Tento produkt som vyskúšala na základe odporúčania od kamaráta, pretože som bola v jednom kuse chorá, a veľmi mi pomohol. Už nechcem nič iné. Všetkým odporúčam.
  Začínam to užívať pre prvých príznakoch oslabenej imunity pár dní, než som zase 100% a občas preventívne napr. Po dobu dvoch týždňov. Pociťujem tiež viac energie a celkovo sa cítim lepšie.

 3. Colostrum som si zaobstarala na odporúčanie detskej lekárky a sestry, ktoré s ním majú osobnú skúsenosť a musím povedať, že som ani chvíľku neľutovala … Od tej doby, čo ho chlapci berú, tak neboli poriadne chorí … Keď sa o ne v zime pokúšala nádcha, tak dva tri dni smrkali a bol pokoj, žiadne priedušky atď.
  Rozhodne všetkým vrelo odporúčam!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.