Beta Glucan 30 cps. – Viridian

24,90 € 19,10 €

Beta glukány sú silné antioxidanty, zlepšujú imunitu a optimalizujú obranyschopnosť organizmu.Zvyšujú odolnosť proti stresu, vykazujú protinádorovú aktivitu

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

BETA GLUKÁN S VITAMÍNOM C,D A ZINKOM

Beta glukány sú prírodné polysacharidy, ktorých vlastnosti súvisia s imunitnými bunkami. Beta glukán možno odporučiť všetkým jedincom orientovaným na posilnenie imunity a na obranu proti ochoreniam horných dýchacích ciest. Okrem beta glukánu je vo výrobku obsiahnutý aj vitamín C, D3 a zinok, čo dohromady vytvára účinnú synergický zmes.

Beta glukány sú rozpustnou aj nerozpustnou súčasťou vlákniny. Jedná sa o polysacharidy zložené z opakujúcich sa molekúl glukózy, ktoré sa prirodzene vyskytujú v kvasinkách, najrôznejších hubách, obilninách a morských riasach. Bolo preukázané, že majú bioaktívne a liečivé účinky. Beta glukány sú veľmi silné antioxidanty, výrazne zlepšujú nešpecifickú imunitu a pomáhajú tak optimalizovať obranyschopnosť organizmu. Pomáhajú zvyšovať odolnosť proti fyzickému a psychickému stresu, vykazujú protinádorovú aktivitu a majú tiež antibakteriálne a antivírusové vlastnosti. Ďalej pomáhajú znižovať hladinu cholesterolu a zlepšovať glykemickú odpoveď.

Viridian-logo-bestbody.sk

Britská značka Viridian Nutrition ponúka tzv. Etické vitamíny a doplnky stravy, zamerané na tri hlavné oblasti: kvalita / čistota, charita, životné prostredie. 99% produktov značky Viridian Nutrition spĺňa požiadavky náročnej kategórie čistoty KOSHER, všetky produkty sú 100% bioaktívne, v kapsliach rastlinného pôvodu, bez použitia problematických aditív, 40% produktov je oficiálne certifikované ako 100% organické (Soil Association). Všetky zložky pochádzajú z absolútne čistých zdrojov = NIE genetickej modifikácie, NIE ožarovanie, NIE tablety, 5% z každej predanej položky je investovaných na charitatívne účely v tzv. Viridian Nutrition Charity Donation program (Friends of the Earth, NSPCC, Woodland Trust, Jack and Jill Foundation Comic Relief, RSPB, Terrence Higgins Trust, Shelter, the Woodland Trust, Save the Children a ďalšie).

Produkt je vhodný pre všetkých so zameraním na :

– posilnenie imunity
– potlačenie prejavu stresu
– prevencii ochorenia dýchacích ciest

Čistota produktu
 
– Všetky zložky produktu sú 100% aktívne
– Produkt je taktiež oficiálne certifikovaný. Autorizačný úrad – Soil Association, zaradil Viridian Nutrition do kategórie, organické produkty s garantovaným ekologickým pôvodom použitých ingrediencií.
– Použité kvalitné kapsule rastlinného pôvodu ( Z dôvodu vysokého obsahu balastných “spojív a lepidiel”, ktoré môžu tvoriť niekedy až 50% tablety, značka Viridian Nutrition sa rozhodla nevyužívať túto formu lacnejších tabliet)
– V produkte neboli pridané žiadne geneticky modifikované, či ožarované zložky
– Neobsahuje žiadne zložky živočíšneho pôvodu, preto je produkt vhodný aj pre vegánov
– Neobsahuje taktiež ani konzervačné prostriedky, umelé farbivá, pšeničný lepok, pšenicu, laktózu, pridané cukry, kvasnice, stearát horečnatý, kyselinu stearovú

Viridian – Vitamínová spoločnosť s organickým srdcom

Balenie: 30 kapsúl (18,8 g)

1 kapsula denne s jedlom alebo podľa odporúčania lekára.

Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy, ak to neurčí lekár. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v chlade, suchu, mimo dosahu detí.

Výživové údaje:
 v 1 kapsuli
 %ODD*
 250 mg
 vitamín C (L – askorbát hořečnatý)
 200 mg
 250%
 zinok (citrát zinečnatý)
 10 mg
 100%
 vitamín D3 (1000IU)
 25 µg
 500%
 rostlinná kapsle (hydroxypropylmethyl celulóza)
* %ODD – % odporúčanej dennej dávky

Zloženie v jednej vegetariánskej kapsuli:

beta 1,3 / 1,6 glucan 250 mg, vitamín C (L – askorbát horečnatý) 200 mg (250% *), rastlinná kapsule (hydroxypropylmethyl celulóza), zinok (citrát zinočnatý) 10 mg (100 % *), vitamín D3 (1000iu) 25 mikrogramov (500% *).

*% Odporúčanej dennej dávky.

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.