vitamin-e-90-tbl-viridian-bestbody.sk

Vitamin E 330mg 400iu 90 tbl – Viridian

5.00 z 5
1 Hodnotenie

39,90 € 35,20 €

Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Spolu s vitamínom C je veľmi dôležitým antioxidantom a zvyšuje odolnosť ľudského organizmu.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Vitamín E zahŕňa skupinu prírodných látok zvaných tokoferoly, ktoré sú rozpustné v tukoch, a ktoré možno odporučiť všetkým zameraným na prevenciu prejavov starnutia.

Účinnou látkou je tu D-α-tokoferyl-sukcinát, biologicky dobre využiteľná forma vitamínu E.  

Charakteristika vitamínu E:

Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Spolu s vitamínom C je veľmi dôležitým antioxidantom. Chráni telo pred voľnými radikálmi. Spomaľuje starnutie a zvyšuje odolnosť ľudského organizmu. Ovplyvňuje tvorbu červených krviniek, zúčastňuje sa obnovy a rastu svalovej hmoty a ďalších tkanín. Spomaľuje proces starnutia buniek a tkanív preto je pridávaný do kozmetických prípravkov, ďalej má močopudné účinky a znižuje krvný tlak. Má účinok na plodnosť a potenciu.

Berte 1 kapsulu denne s jedlom alebo podľa odporúčania lekára.

vitamín E (D-α-tokoferyl-sukcinát) (400iu) 330 mg (2750% *), kapsule z rastlinnej celulózy (hydroxypropylmethylcelulóza)

*% ODD -% odporúčanej dennej dávky

Balenie

90 tbl

Výrobca

Viridian

1 hodnotení produktu

  1. Určite znovu kúpim, je fajn.Zlepšila sa mi pri dlhšom používaní nielen kvalita vlasov, ale aj nechtov .A to ani nehovorím o dobré vplyve na vnútorné orgány, predovšetkým pečeň.

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.