Ormus Greens – mätový – 450 g

Ormus Greens – mätový – 450 g – Sunwarrior

5.00 z 5
1 Hodnotenie

66,30 € 55,30 €

Ormus SuperGreens sa vyrába z tej najčistejšej probiotickej zelene. Ormus SuperGreens má skvelú chuť, je 100% BIO, bez glutamánu a geneticky upravených látok.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Ormus SuperGreens sa vyrába z tej najčistejšej probiotickej zelene, ktorá bola pestpovaná vo vysokých nadmorských výškach na vulkanickej pôde obohatenej o potrebné živiny. Sunwarrior Ormus SuperGreens je ekologicky pestovaný na pôde, kde kedysi bolo morské dno, v sopečnej oblasti Utahu a Arizony, ktorá je aj dnes nedotknutá civilizáciou. Táto zem je preplnená platinou, zlatom, striebrom a stopovými ORMUS minerály, ktoré dávajú rastúcej zeleni magnetické vlastnosti. Sunwarrior Ormus SuperGreens má skvelú chuť, je 100% BIO, bez glutamanu a geneticky nijak upravovaný!

Patentovaná výroba.

Sunwarrior Ormus SuperGreens je prepracovaný patentovaným procesom sušením za studena, pri ktorom sa ochraňujú a zachovávajú bioaktívne látky a fyto-živiny. Tie sú veľmi citlivé na teplotu a mohli by sa vyššou teplotou zničiť. Týmto spôsobom sa vyrába mimoriadny zelený nápoj, ktorý sa zaraďuje do skupiny super-potravín, a ktorý je organický a ľahko vstrebateľný.

Sunwarrior Ormus SuperGreens sa vyrába procesom šetrným k životnému prostrediu s veľmi malou uhlíkovou stopou, a preto jeho výroba nemá zlý vplyv našu planétu. Navyše je balený v špeciálnych balíčkoch, ktoré zaručujú 100% sviežosť a kvalitu.

Zmiešajte 1 – 2 čajové lyžičky s vodou či iným nápojom.

mladý ovos, mladý jačmeň a mladá pšenica, alfalfa, probiotické kultúry, juka, petržlen, špenát, pepermint, stévia

Balenie

450 g

Výrobca

Sunwarrior

1 hodnotení produktu

  1. (overený zákazník)

    Vyborny na zlepsenie travenia.

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.