viridian - betaine hcl - bestbody.sk

Betaine HCl 90 cps. – Viridian

5.00 z 5
1 Hodnotenie

20,30 €

Betaín HCl spolu s koreňom Horca, určený pre každého zameraného na správnu hladinu a stav žalúdočnej kyseliny.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Betaine HCl 90 kapsúl

Tento doplnok obsahuje Betaín HCl spolu s koreňom Horca. Je určený pre každého zameraného na správnu hladinu a stav žalúdočnej kyseliny a tiež jej produkciu. Množstvo a stav žalúdočných štiav má priamu spojitosť s celkovým stavom zažívacieho traktu a kondíciou celého organizmu.

Ďalšie účinky Betaínu:

– pomáha pri srdcovo-cievných chorobách,
– pomáha pri depresiách,
– pomáha pri chronickej únave,
– znižuje množstvo tukového tkaniva,
– zlepšuje metabolizmus glukózy,
– zlepšuje využitie kyslíka,
– znižuje hladinu triglyceridov v pečeni,
– znižuje hladinu cholesterolu,
– je užitočný pri zníženej imunite a iné.

Hlavné benefity:

– 650mg betaín HCl na kapsulu
– Priamy a preukázateľný účinok
– Vhodné pre vegánov

Viridian-logo-bestbody.sk

Britská značka Viridian Nutrition ponúka tzv. Etické vitamíny a doplnky stravy, zamerané na tri hlavné oblasti: kvalita / čistota, charita, životné prostredie. 99% produktov značky Viridian Nutrition spĺňa požiadavky náročnej kategórie čistoty KOSHER, všetky produkty sú 100% bioaktívne, v kapsliach rastlinného pôvodu, bez použitia problematických aditív, 40% produktov je oficiálne certifikované ako 100% organické (Soil Association). Všetky zložky pochádzajú z absolútne čistých zdrojov = NIE genetickej modifikácie, NIE ožarovanie, NIE tablety, 5% z každej predanej položky je investovaných na charitatívne účely v tzv. Viridian Nutrition Charity Donation program (Friends of the Earth, NSPCC, Woodland Trust, Jack and Jill Foundation Comic Relief, RSPB, Terrence Higgins Trust, Shelter, the Woodland Trust, Save the Children a ďalšie).

Čistota produktu
 
– Všetky zložky produktu sú 100% aktívne
– Produkt je taktiež oficiálne certifikovaný. Autorizačný úrad – Soil Association, zaradil Viridian Nutrition do kategórie, organické produkty s garantovaným ekologickým pôvodom použitých ingrediencií.
– Použité kvalitné kapsule rastlinného pôvodu ( Z dôvodu vysokého obsahu balastných “spojív a lepidiel”, ktoré môžu tvoriť niekedy až 50% tablety, značka Viridian Nutrition sa rozhodla nevyužívať túto formu lacnejších tabliet)
– V produkte neboli pridané žiadne geneticky modifikované, či ožarované zložky
– Neobsahuje žiadne zložky živočíšneho pôvodu, preto je produkt vhodný aj pre vegánov
– Neobsahuje taktiež ani konzervačné prostriedky, umelé farbivá, pšeničný lepok, pšenicu, laktózu, pridané cukry, kvasnice, stearát horečnatý, kyselinu stearovú

Balenie: 90 kapsúl (80 g)

berte 1 – 3 kapsule denne s jedlom alebo podľa odporúčania lekára.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je vhodné pre deti. Skladujte v chlade a suchu mimo dosahu detí a slnečného žiarenia. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy, pokiaľ nie je používanie výrobku neodporúča lekárom. Neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Vhodné pre vegánov.

Zloženie v 1 vegetariánske kapsuli: Betaín HCl 650 mg, prášok z koreňa horca (Gentiana lutea) 50 mg, vegetariánska kapsule (hydroxypropylmetylcelulóza).

1 hodnotení produktu

  1. (overený zákazník)

    Veľmi pozitívne pôsobí pri zažívacích problémoch a pri bolestiach žalúdka.

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.