acerola - bestbody.sk

Organic Acerola 50g (prírodny vitamín C) – Viridian

30,90 € 24,60 €

Acerola, je rastlina pôvodom z Južnej Ameriky. Jej plody obsahujú veľké množstvo bioflavonoidov, karotenoidov a  vitamínu C. Pre príklad – 1g pomaranča obsahuje 0,4 mg vitamínu C, zatiaľ čo 1 g aceroly 180 mg.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Acerola 50g Organic

Acerola, čiže malpígia, je rastlina pôvodom z Južnej Ameriky. Jej čerešniam podobné plody obsahujú veľké množstvo bioflavonoidov, karotenoidov a sú tiež jedným z najbohatších zdrojov vitamínu C. Pre príklad – 1g pomaranča obsahuje 0,4 mg vitamínu C, zatiaľ čo 1 g aceroly 180 mg. Býva teda využívaná ako silná synergická zmes na podporu imunity a prevenciu príznakov starnutia. Medzi ďalšie významne zastúpené zložky patria vitamín A, draslík a horčík. Celkový počet obsiahnutých účinných látok prekročí počet 150.

Viridian-logo-bestbody.sk

Britská značka Viridian Nutrition ponúka tzv. Etické vitamíny a doplnky stravy, zamerané na tri hlavné oblasti: kvalita / čistota, charita, životné prostredie. 99% produktov značky Viridian Nutrition spĺňa požiadavky náročnej kategórie čistoty KOSHER, všetky produkty sú 100% bioaktívne, v kapsliach rastlinného pôvodu, bez použitia problematických aditív, 40% produktov je oficiálne certifikované ako 100% organické (Soil Association). Všetky zložky pochádzajú z absolútne čistých zdrojov = NIE genetickej modifikácie, NIE ožarovanie, NIE tablety, 5% z každej predanej položky je investovaných na charitatívne účely v tzv. Viridian Nutrition Charity Donation program (Friends of the Earth, NSPCC, Woodland Trust, Jack and Jill Foundation Comic Relief, RSPB, Terrence Higgins Trust, Shelter, the Woodland Trust, Save the Children a ďalšie).

Ako užívať:

Hodí sa ako prevencia aj pri prvých príznakoch nachladnutia. Ťažko sa rozmiešava, je lepšie nasypať prášok do pohára s vodou alebo nápojom a cca 10 min nechať pôsobiť, rozpustí sa sám.

Produkt je vhodný pre všetkých, so zámerom na:

– Imunitu, zdroj vitamínov
– Prevenciu chrípky a prechladnutia
– Prevenciu prejavov starnutia
– Starostlivosť o pleť

Viridian Nutrition – vitamínová spoločnosť s organickým srdcom

Balenie: 50 g. Doplnok stravy v BIO kvalite.

Dospelí berte cca 4 – 8 g (1 – 2 čajové lyžičky) denne s jedlom, alebo podľa odporúčania lekára.

Deti od 3 rokov max. 4 g (1 čajovú lyžičku) denne s jedlom. Možno rozmiešať v džúse / smoothie.

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v chlade, suchu, mimo dosahu detí.  Usadenina nie je na závadu.

Zloženie v 4 g: Bio Acerola (Malpighia punicifolia, Barbadosská čerešňa) 4 g prášku poskytuje približne 720 mg (900% ODD *) vitamínu C.
* ODD-odporúčaná denná dávka.
** Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce synergické bioflavonoidy, rutín a hesperidín

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.