BIO kakaová hmota 250g - Health Link

BIO kakaová hmota 250g – Health Link

6,32 €

Kakaová hmota BIO RAW je jeden z najbohatších, prírodných, potravinových zdrojov horčíka, železa a vlákniny. Je tiež vynikajúcim zdrojom antioxidantov.

Skladom

MNOŽSTVO

KAKAOVÁ HMOTA BIO

100% čisté organické RAW kakao!

 

Získava sa z nepražených kakaových bôbov Crillo pestovaný v podmienkach ekologického poľnohospodárstva. Výroba kakaovej hmoty prebieha pri nízkej teplote, a tým si hmota uchováva nielen skvelú chuť, ale aj významné nutričné hodnoty. Určite ju ocenia všetci tí, ktorí preferujú prírodné, nespracované potraviny. Žiadne prísady, sladidlá ani konzervačné látky.

Kakaová hmota BIO RAW je jeden z najbohatších, prírodných, potravinových zdrojov horčíka, železa a vlákniny. Je tiež vynikajúcim zdrojom antioxidantov.

Kakaová hmota je základnou surovinou pri výrobe čokolády. Býva taktiež označovaná ako 100% čokoláda.  Je ideálna na použitie v akomkoľvek čokoládovom recepte. Môže sa nastrúhať, alebo nakrájať a následne pridať k lievancom, do jogurtu, zmrzliny, müsli, smoothies, horúcej čokolády, ovocných šalátov, do krémov pri varení a pečení sladkých dezertov, či do iných potravín. Hmotu možno aj roztaviť a použiť na výrobu vlastných čokoládových kreácií. Ak chceme zmierniť jej výraznú chuť, pridáme kakaové maslo, až kým nedocielime požadovanú sladkosť.

Použitie:

Roztopte v hrnci kúsok kakaovej hmoty, pridajte vodu alebo kokosovú vodu /mlieko. Udržujte na nízkej teplote a pridajte vanilku, vaše obľúbené sladidlo a štipku soli. Podávajte horúce alebo vychladené s kockami ľadu. Možno pridať ešte hrsť čerstvých malín, jahôd, zrelé mango alebo kôru z pomaranča.

Nutričné hodnotyv 100 g
Energetická hodnota646 kJ/154,3 kcal
Bielkoviny14,5 g
Sacharidy27,8 g
z toho cukry3 g
Tuky53 g
z toho nasýtené mastné kyseliny32,3 g
Vláknina10,5 g
Sodík0,04 g

BIO RAW kakaová hmota – kúsky

Balenie

250 g

Výrobca

Health Link

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.