True-whey-2500g-gymbeam-bestbody

True Whey 2500g – Gymbeam

25,95 €

Proteín od firmy Gymbeam – TrueWhey má pôvod 100% zo srvátky. Jedná sa o kvalitný srvátkový proteínový koncentrát, ktorý má v obsahuje vysoké množstvo bielkovín. V závislosti od prichute sa to pohybuje od 75% – 82%.

True Whey 2500g  - Gymbeam - jahoda SkladomJahoda 25,95 €
True Whey 2500g  - Gymbeam - cokolada Dostupné na požiadavkuČokoláda 25,95 € Napíšte nám
True Whey 2500g  - Gymbeam - vanilka Dostupné na požiadavkuVanilka 25,95 € Napíšte nám
True Whey 2500g  - Gymbeam - biela-cokolada Dostupné na požiadavkuBiela čokoláda 25,95 € Napíšte nám
True Whey 2500g  - Gymbeam - vanilka-stevia Dostupné na požiadavkuVanilka stévia 25,95 € Napíšte nám
True Whey 2500g  - Gymbeam - banan Dostupné na požiadavkuBanán 25,95 € Napíšte nám
Zrušiť výber

Popis

Proteín od firmy Gymbeam – TrueWhey má pôvod 100% zo srvátky. Jedná sa o kvalitný srvátkový proteínový koncentrát, ktorý má v obsahuje vysoké množstvo bielkovín. V závislosti od prichute sa to pohybuje od 75% – 82%. Instantná srvátka a filtrácia, použitá moderná technológia Cross Filtration Method skratka CFM. Práve táto technológia garantuje maximálnu využiteľnosť bielkovín zo všetkých druhov proteínov.

TrueWhey je srvátkový proteínový koncentrát, vyrobený technológiou CFM. Táto technológia z neho eliminuje väčšinu cukrov a tukov a zachová v jeho obsahu takmer až 82% bielkovín. Práve vďaka tomuto faktu bude zaručená regenerácia po športovom výkone a rýchlejšie dosiahnete vaše vytúžené ciele.  Tento produkt neobsahuje žiadne zbytočné konzervačné látky, umelé sladidlá, farbivá, umelé aminokyseliny, ktoré zvyšujú percento bielkovín a zlepšujú chuť. 

Tento produkt je charakteristický skvelým aminokyselinovým profilom a v obsahu má až 8% leucínu. Leucín je najefektívnejšou aminokyelinou z BCAA, ktorá má silné anabolické účinky. Je bohatý na rozvetvené aminokyseliny BCAA. Tieto animokyseliny sú veľmi dôležité pre rast svalov, pretože sa podieľajú na procese syntézy bielkovín a do svalov prispievajú stavebnými kamenmi. Urýchľujú regeneráciu a imunitu organizmu. Ich výhodou je aj rýchla stráviteľnosť a to, že nezaťažujú žalúdok. Tento produkt je výrobný a vhodný na zvýšenie telesného výkonu a na rast čistej svalovej hmoty bez nežiadúceho tuku.

Výhody

  • Vysoký podiel bielkovín
  • Jednoduchá forma spracovania srvátky,
  • Instantná srvátka a minimálne penenie
  • Podporuje rast svalovej hmoty a jej regeneráciu

Upozornenie

Tento proteín nie je určený pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Nadmerná dávka alebo zvýšená koncentrácia môže spôsobiť nafukovanie alebo mať laxatívne účinky. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy.

Skladujte mimo dosahu detí a slnečného žiarenia, v suchu a pri teplote do 25°C. Po odobratí potrebnej dávky obal ihneď uzavrite, aby sa doň nedostala vlhkosť. Skladovanie v chlade a tme predlžuje jeho trvanlivosť.

Zmiešajte 25 g tohto proteínu s 2 dcl vody, a to ráno na lačno alebo po tréningu.

Nutričné hodnotyv 100 g
Energetická hodnota1755 kJ / 416 kcal
Tuky8,8 g
   z toho nasýtené mastné kyseliny5,3 g
Sacharidy9,1 g
   z toho cukry7,9 g
Bielkoviny75 g
Soľ0,36 g

TrueWhey jahoda stevia: sušený srvátkový proteínový koncentrát, aróma (jahodová), farbivo (červená repa), prírodné sladidlo (stévia – Glykozidy steviolu).

TrueWhey čokoláda stevia: sušený srvátkový proteínový koncentrát, odtučnený kakaový prášok, aróma (čokoládová), prírodné sladidlo (stévia – Glykozidy steviolu).

TrueWhey vanilka stevia: sušený srvátkový proteínový koncentrát, prírodná aróma(vanilková), farbivo (beta karotén), prírodné sladidlo (stévia – Glykozidy steviolu).

TrueWhey biela čokoláda: sušený srvátkový proteínový koncentrát, kúsky bielej čokolády, aroma, sladidlo (sukralóza).

Príchuť

Banán, Čokoláda, Jahoda, Vanilka, Biela čokoláda, Vanilka stévia

Výrobca

Gymbeam

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.