crea7in_gymbeam-bestbody

Crea7in 300g – Gymbeam

12,95 €

Crea7in využíva technológiu multi zdrojov. Práve tento fakt garantuje rýchlu a kvalitnú dávku čistého zdroja kreatínu priamo k svalom. Zvyšuje to schopnosť regenerovať ATP (adenosintrifosfát). ATP je základným zdrojom anaeróbnej energie počas namáhavého tréningu, kedy sa rýchlo vyčerpáva. Následkom je únava a svalová slabosť. Crea7in poskytuje v svojom zložení molekuly,ktoré slúžia ako zásobáreň pre regenerovanie ATP.

Crea7in 300g - Gymbeam - watermelon-cs SkladomWatermelon 12,95 €
Crea7in 300g - Gymbeam - green-apple SkladomGreen Apple 12,95 €
Crea7in 300g - Gymbeam - ice-tea-broskyna SkladomIce Tea Broskyňa 12,95 €
Crea7in 300g - Gymbeam - lemon-lime-2 Skladomlemon-lime 12,95 €
Zrušiť výber

Popis

Kreatín od firmy Gymbeam pod menom Crea7in je viaczložkový kreatín. V svojom obsahu má vysoko koncentrovaný vzorec až 7-mich druhov kreatínu. Ten slúži na zlepšenie športového výkon, zvýšenie sily a podporuje rast svalov. Ide o multikreatínový komplex, ktorý maximalizuje úroveň kreatínu vo svaloch a to vďaka vylepšenie absorbcií a biologickej dostupnosti. Je vylepšený oaminokyselinu L-Citrulín, ktorá je významná pri zásobovaní a L-arginín, ktorý je rýchlym zdrojom NO. Prirodzene zvyšuje hladinu arginínu a ornitínu a teda aj syntézu oxidu dusikatého. Slúži to na rýchle prekrvenie svalov, zvýšenie sily a vytrvalosti.

Crea7in využíva technológiu multi zdrojov. Práve tento fakt garantuje rýchlu a kvalitnú dávku čistého zdroja kreatínu priamo k svalom. Zvyšuje to schopnosť regenerovať ATP (adenosintrifosfát). ATP je základným zdrojom anaeróbnej energie počas namáhavého tréningu, kedy sa rýchlo vyčerpáva. Následkom je únava a svalová slabosť. Crea7in poskytuje v svojom zložení molekuly,ktoré slúžia ako zásobáreň pre regenerovanie ATP.

Crea7in je nápomocný pri rýchlejšom vzpružení medzi sériami. Zmes kreatínov, ktorá sa nachádza v tomto produkte je nápomocná pre svaly aj v náročných podmienkych po tréningu. POdporuje obnovu poškodeného tkaniva. Dopĺňa vyčerpaným svalom potrebné živiny a naštartuje proces obnovenia svalov. Práve tento proces má za následok nárast svalovej hmoty a zvýšenie sily. Podporuje výbušnú energiu a celkový športový výkon. Ak chcete byť najlepším a chcete zlepšiť svoj výkon na maximum, Crea7in je tá správna voľba.

 

Výhody

  • Komplex až 7 druhov kreatínu,
  • Výborná koncentrácia kreatínu,
  • Podporuje rast svalovej hmoty a zvyšovanie sily,
  • Urýchľuje zotavenie svalov a regeneráciu,
  • Potláča svalovú únavu,
  • Zvyšuje výkonnosť a vytrvalosť,
  • Bez vedľajších účinkov, ako nadúvanie,
  • Nevyžaduje nasycovaciu fázu

 

 Upozornenie

Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte v suchom prostredí v dobre uzavretom obale pri teplote 5-30˚C, mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov. Tartazín môže mať u detí vplyv na zvýšenú aktivitu a nepozornosť

Odporúčame zmiešať 2 odmerky (10 g) produktu s 250 ml studenej vody a konzumovať 1 alebo 2 dávky denne medzi jedlami. V tréningové dni užívajte 1 dávku 30 minút pred alebo počas vášho tréningu.

Nutričné hodnoty1 dávka (10 g)
Energetická hodnota97 kJ / 23 kcal
Tuky0 g
   z toho nasýtené tuky0 g
Sacharidy4 g
   z toho cukry2 g
   z toho škrob0,4 g
Bielkoviny0,06 g
Soľ0,001 g
Mikronizovaný kreatín monohydrát1000 mg
Pufrovaný kreatín monohydrát1000 mg
Kreatín fosfát1000 mg
Kreatín citrát500 mg
Kreatín pyruvát500 mg
Kreatín hydrochlorid500 mg
Tri-kreatín malát300 mg
Alfa-ketoglutarát vápenatý100 mg
Dextróza1,6 g
Maltodextrín1,6 g
Fruktóza0,4 g
Waxy maizetm (modifikovaný škrob)0,4 g
Sibírsky ženšen (Eleutherococcus Senticosus) prášok z koreňa100 mg
   z toho ginsenoid0,8 mg
L-citrulín DL-malát (1:1)100 mg
   z toho L-citrulín56 mg

Príchuť green apple : dextróza, maltodextrín, kreatín fosfát, pufrovaný kreatín monohydrát, mikronizovaný kreatín monohydrát, kreatín citrát, kreatín pyruvát, kreatín hydrochlorid, príchute, fruktóza, waxy maizetm (modifikovaný škrob), tri-kreatín malát, kyselina citrónová, sladidlá (sukralóza), alfa-ketoglutarát vápenatý, sibírsky ženšen (Eleutherococcus Senticosus) prášok z koreňa, L-citrlín DL-malát (1:1), farbivo (beta karotén E160a, indigotin E132).

Príchuť watermelon : dextróza, maltodextrín, kreatín fosfát, pufrovaný kreatín monohydrát, mikronizovaný kreatín monohydrát, kreatín citrát, kreatín pyruvát, kreatín hydrochlorid, príchute, fruktóza, waxy maizetm (modifikovaný škrob), tri-kreatín malát, kyselina citrónová, sladidlá (sukralóza), alfa-ketoglutarát vápenatý, sibírsky ženšen (Eleutherococcus Senticosus) prášok z koreňa, L-citrlín DL-malát (1:1), farbivo (betanin E162).

Výrobca

Gymbeam

Príchuť

Green Apple, Ice Tea Broskyňa, lemon-lime, Watermelon

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.