Greenfood nutrition-vlaknina psyllium-bestbody.sk

Vláknina Psylium vegan 96 kaps. – GreenFood Nutrition

6,00 € 4,80 €

GreenFood Vláknina Psyllium je vláknina podporujúca správny metabolizmus tukov a navodzuje pocitsytosti

Skladom

MNOŽSTVO

GreenFood Vláknina Psyllium je vláknina podporujúca správny metabolizmus tukov a navodzuje pocitsytosti. Psyllium je rozpustná vláknina, ktorá vzniká vyčistením obalov semien skorocelu indického. Skorocel indický je rastlina bežne rastúca na celom území Indie. V tradičnej indickej medicíne so používajú jej semená a najmä ich obaly, ktoré sú bohatým zdrojom rozpustnej vlákniny. Tvorí ju predovšetkým celulóza a hemicelulózy, teda polysacharidy, ktoré prechádza tráviacim traktom, bez toho, aby boli štiepené tráviacimi enzýmami.

užite 2x denne 2 kapsule, najlepšie s jedlom. Neprekračujte doporučené dávkovanie.

Obsah látok v dennej dávke4 kapsule
Psyllium (obsah vlákniny)2 000 mg (1 760mg)

*) RHP referenčná hodnota príjmu

Psyllium Plantago ovata (vyčistené obaly semena skorocelu indického), rastlinná kapsula z Hypromelóza (HPMC – Empty Hard capsule from hypromelóza), ryžová múka , protihrudkujúce látky: stearát horečnatý, oxid kremičitý

Upozornenie na obale:
Doplnok stravy. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. U dojčiacich a tehotných je vhodná konzultácia s lekárom. Ukladajte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť uvedená na obale.

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.