Vegan Immunix + Quercetin 60 kaps – GreenFood Nutrition

Vegan Immunix + Quercetin 60 kaps – GreenFood Nutrition

15,58 € 11,50 €

Quercetin je veľmi účinný flavonoid, ktorý sa prirodzene vyskytuje napríklad v citrusových plodoch. V tomto výrobku je obsiahnutý vysoko koncentrovaný extrakt quercetin s koncentráciou 95% zo stromu Sophora japonica. Non-Citrus Quercetin – bez obsahu citrusových zložiek.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Vegan Immunix + Quercetin vyhľadávajú ľudia orientovaní na:

  • Podporu organizmu
  • Podporu imunitného systému
  • Stav kostí a zubov
  • Činnosť svalov

Quercetin je veľmi účinný flavonoid, ktorý sa prirodzene vyskytuje napríklad v citrusových plodoch. V tomto výrobku je obsiahnutý vysoko koncentrovaný extrakt quercetin s koncentráciou 95% zo stromu Sophora japonica. Non-Citrus Quercetin – bez obsahu citrusových zložiek.

Beta glukany sú prírodné polysacharidy, ktorých vlastnosti súvisia s imunitnými bunkami. Beta glukany možno odporučiť všetkým jedincom orientovaným na posilnenie imunity.

Vegan Vitamín D3 prispieva k dosiahnutiu normálnej funkcie svalového aparátu a normálne funkcie imunitného systému. Jedná sa o v tukoch rozpustný vitamín. Za normálnych okolností sa vitamín D tvorí v koži pôsobením slnečného žiarenia. Náš Vegan Vitamín D3 pochádza z lišajníka. Vzhľadom k severnému pôvodu lišajníka, kde svetlo je zriedkavé, vyvinul tento lišajník schopnosť produkovať živiny, ktoré potrebuje k rastu, vrátane vysokej hladiny vitamínu D3.

 

 

Balenie obsahuje 60 kapsúl

Predpokladaná doba užívania 1 balenie : 60 dní
Odporúčané denné dávkovanie: užite 1 kapsulu denne. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Obsah látok v dennej dávke1 kapsula* RHP
Beta glukány z hlivy ustricovej200 mg
quercetin200 mg
vitamín C150 mg187,5%
Šípok extrakt15 mg
Zinok (v chelátovej väzbe)10 mg100%
vitamín D325 mcg500%

* RHP – referenčná hodnota príjmu

zloženie:

Beta glukány z hlivy ustricovej

Quercetin 95% (Jarlín Japonský-púčik)

Vitamín C (kyselina L-askorbová)

Šípok extrakt (Plod)

Zinok (Bisglycinate)

Vitamín D3 (cholekalciferol-rastlina lišajník)

Rastlinná kapsula z hypromelózy

Protihrudkujúce látky: stearan horečnatý, oxid kremičitý

 

Upozornenie na obale: Doplnok stravy s beta glukanmi, rastlinným extraktom, vitamíny a minerálmi. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. U dojčiacich a tehotných je vhodná konzultácia s lekárom. Ukladajte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť uvedená na obale.

neobsahuje: obilniny obsahujúce lepok, kôrovce a výrobky z nich, vajcia a výrobky z nich, ryby, arašidy, sójové bôby, mlieko a výrobky z nich, orechy, zeler, horčicu, sezamové semená, vlčí bôb, mäkkýše a výrobky z nich, oxid siričitý a siričitany v koncentráciách vyšších ako 10 mg / kg alebo 10 mg / l.

alergény: Výrobok neobsahuje alergény uvedené v Prílohe II Nariadenia Európskeho parlamentu a rady (EÚ) č. 1169/2011 v platnom znení.
GMO: Výrobok v súlade s požiadavkami Nariadenie (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebol vyrobený z geneticky modifikovaných surovín
Ionizácia: Výrobok nebol ošetrený pomocou ionizujúceho žiarenia, ako je definované v Smernici Európskeho parlamentu a Rady č. 1999/2 / ES v znení Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1137/2008.
Výroba je certifikovaná podľa ISO 22000: 2018

Balenie

60 kaps

Výrobca

GreenFood Nutrition

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.