Greenfood nutrition-selen-bestbody.sk

Selen Lalmin® vegan, 30kaps. – GreenFood Nutrition

2,99 €

Selén prispieva k normálnej tvorbe spermií, k udržiavaniu normálneho stavu vlasov a nechtov, k normálnej činnosti imunitného systému, k normálnej činnosti štítnej žľazy, a k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

selén Lalmin® sú kvasnice s organicky viazaným selénom. Prírodný materiál kvasinka je kŕmený materiálom vitamínom / minerálom. Tým dochádza k fortifikácii kvasnice daným prvkom / vitamínom a pre ľudské telo k lepšie využiteľnej forme daného prvku / minerálu.
Selén je pre ľudský život nevyhnutná mikroživiny, ktorá prispieva k normálnej tvorbe spermií, k udržiavaniu normálneho stavu vlasov a nechtov, k normálnej činnosti imunitného systému, k normálnej činnosti štítnej žľazy, a k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

užite 1 kapsulu denne. Neprekračujte doporučené dávkovanie.

Obsah látok v dennej dávke1 kapsula
Lalmin ® Se2000 / z toho selén50 mg / 100 mcg (* 181% RHP)

* RHP referenčná hodnota príjmu

zloženie:
Ryžová múka , rastlinná kapsula z Hypromelóza (HPMC – Empty Hard capsule from hypromelóza), Lalmin ® Se2000 (inaktívny kvasnice-1g obsahuje 2-2,4 mg selénu), protihrudkujúce látky: stearát horečnatý, oxid kremičitý.

Upozornenie na obale:
Doplnok stravy. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace matky. Ukladajte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť uvedená na obale.

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.