Greenfood nutrition-Quercetin-bestbody.sk

Quercetin vegan 90 kaps. – GreenFood Nutrition

13,75 € 11,96 €

Quercetin je vhodný na podporu organizmu pri alergii, podporu organizmu pri zápaloch, podporu organizmu pri vírusových ochoreniach

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Quercetin vyhľadávajú ľudia orientovaní na:

  • Podporu organizmu pri alergii
  • Podporu organizmu pri zápaloch
  • Podporu organizmu pri vírusových ochoreniach

Quercetin je veľmi účinný flavonoid, ktorý so prirodzene vyskytuje na príklad v citrusových plodoch. V našom výrobku je obsiahnutý vysoko koncentrovaný extrakt quercetin s koncentráciou 95% zo stromu Sophora japonica.

Predpokladaná doba užívania 1 balenie : 45 dní

užite 1 kapsulu 2x denne, najlepšie s jedlom . Neprekračujte doporučené dávkovanie.

Obsah látok v dennej dávke2 kapsule
Quercetin 95%500mg

zloženie: Quercetin 95%, rastlinná kapsule z hypromelózy, plnidlo-ryžová múka , protihrudkujúce látky: Oxid kremičitý.

Upozornenie na obale: Doplnok stravy s rastlinným extraktom. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. U dojčiacich a tehotných je vhodná konzultácia s lekárom. Ukladajte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť uvedená na obale.

neobsahuje: Obilniny obsahujúce lepok, konkrétne: pšenica, raž, jačmeň, ovos, špalda, cirok alebo ich hybridné odrody a výrobky z nich, kôrovce a výrobky nich, vajcia a výrobky z nich, ryby a výrobky z nich, arašidov (arašidy) a výrobky z nich, sójové bôby a výrobky z nich, mlieko a výrobky z neho ( vrátane laktózy), orechy, zeler a výrobky z neho, horčica a výrobky z nej, sezamové semená a výrobky z nich, vlčí bôb (lupina) a výrobky z neho, mäkkýše a výrobky z nich. ”

Výrobok je v súlade s požiadavkami Nariadenie (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebol vyrobený z geneticky modifikovaných surovín.

Výrobok nebol ošetrený pomocou ionizujúceho žiarenia.

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.