GreenFood nutrition-nattokinase-bestbody.sk

Nattokinase 20.000FU vegan 90 kaps. – GreenFood Nutrition

12,48 € 11,00 €

Nattokinase vyhľadávajú ľudia orientovaní na nedokrvenie končatín.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Nattokinase 20.000FU = enzymatická aktivita 2000 FU (FU = jednotka degradácie fibrínu).

Nattokinase je enzým patriaci do skupiny serínových proteáz (enzýmov štiepiacich fibrín).

Získava so z japonského raňajkového jedla natto (známeho už 2000 rokov), ktorý je vyrábaný fermentáciou sójových bôbov s priateľskou baktérií Bacillus subtilis natto.

Nattokinasse 20.000FU je jedinečná svojím silným zložením.

užite 1 kapsulu 2x denne, najlepšie s jedlom. Neprekračujte doporučené dávkovanie.

Obsah látok v dennej dávke2 kapsule
Nattokinase 20.000FU / 1g200 mg

zloženie: Nattokinase 20.000FU, rastlinná kapsule z hypromelózy, plnidlo-ryžová múka , protihrudkujúce látky: Oxid kremičitý.

Upozornenie na obale: doplnok stravy s extraktom z fermentovaných sójových bôbov . Osoby užívajúce lieky by mali tento výrobok používať iba pod dohľadom lekára. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. U dojčiacich a tehotných je vhodná konzultácia s lekárom. Ukladajte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť uvedená na obale.

neobsahuje: obilniny obsahujúce lepok, kôrovce a výrobky z nich, vajcia a výrobky z nich, ryby, arašidy, sójové bôby, mlieko a výrobky z nich, orechy, zeler, horčicu, sezamové semená, vlčí bôb, mäkkýše a výrobky z nich, oxid siričitý a siričitany v koncentráciách vyšších ako 10 mg / kg alebo 10 mg / l.

Výrobok v súlade s požiadavkami Nariadenie (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebol vyrobený z geneticky modifikovaných surovín. Výrobok nebol ošetrený pomocou ionizujúceho žiarenia.

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.