Greenfood nutrition-Magnesium chelat-bestbody.sk

Magnesium Chelated vegan 90 kaps. – GreenFood Nutrition

12,21 €

Magnesium chelat spolu s vitamínom B6 prispieva k zníženie miery únavy a vyčerpania, ďalej k elektrolytické rovnováhe, podporuje energetický metabolizmus, prispieva k normálnej funkcii nervového systému.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Nedostatok horčíka so môže prejavovať vzostupom kŕčov, malátnosti, alebo napríklad bolesťou hlavy. Horčík pomáha znížiť mieru únavy a vyčerpania, prispieva k rovnováhe elektrolytov a k normálnemu energetickému metabolizmu.
Vplyvom náročné fyzickej aktivity, diéty alebo vplyvom stresu môže dochádzať v organizme k zníženie hladiny horčíka. Vysoko účinná forma GreenFood Magnézium Chelát pomôže rýchlo doplniť hladinu horčíka, dôležitého minerálu v tele. Spolu s vitamínom B6 prispieva k zníženie miery únavy a vyčerpania, ďalej k elektrolytické rovnováhe, podporuje energetický metabolizmus, prispieva k normálnej funkcii nervového systému. Magnézium tiež prispieva k normálnej syntéze proteínov a činnosti svalov .

  • Vysoko účinná forma Magnézium Chelát vyrobeného v Taliansku.
  • Bisglicinát horečnatý = chelátovaná forma horčíka s 80% využiteľnosťou pre telo bez nežiaducich vedľajších účinkov ( pre porovnanie – citran horečnatý má 90% účinnosť a možné laxatívne účinky a oxid horečnatý je pre telo využiteľný iba zo 4%).

užite 2 kapsule denne. Neprekračujte doporučené dávkovanie.

Obsah látok v dennej dávke2 kapsule
Bisglycinát horečnatý (20%)1250mg / 250mg horčíka (* 66% RHP)
vitamín B61,4mg (* 100% RHP)

*) RHP referenčná hodnota príjmu

zloženie: Bisglycinát horečnatý (20%), rastlinná kapsula z Hypromelóza (HPMC – Empty Hard capsule from hypromelóza), protihrudkujúce látky: stearát horečnatý, oxid kremičitý, vitamín B6 – pyridoxín.

Upozornenie na obale:
Doplnok stravy. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Ukladajte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť uvedená na obale.

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.