greenfood-nutrition-colostrum-bestbody.sk

Colostrum 90 kapsúl – GreenFood

12,99 €

Colostrum so využíva vďaka svojej schopnosti podporovať imunitný systém (IgG faktory). Vyrába so z prvého mlieka (do 24 hodín od pôrodu).

Skladom

MNOŽSTVO

Colostrum/Kolostrum vyhľadávajú ľudia orientovaní na:

  • imunitu
  • celkovú revitalizáciu
  • Prevenciu a podporu pri zápale
  • Prevenciu a podporu pri alergiách

Colostrum, ktorému so tiež hovorí prvé mlieko je jednou z najstarších a najvýnimočnejších potravín, ktorú nájdeme v prírode. Je staré ako samotné materstvo, pretože colostrum je mlieko akéhokoľvek cicavca v prvých 24 hodinách po narodení. Táto účinná substancia, ktorá je prítomná v prvom mlieku so nenachádza nikde inde v prírode v tak vysoké, perfektne vyvážené koncentráciu. Colostrum je dôležité pre výživu, rast a rozvoj novorodenca a podporuje imunitný obranu. Colostrum so využíva vďaka svojej schopnosti podporovať imunitný systém (IgG faktory). Vyrába so z prvého mlieka (do 24 hodín od pôrodu).

Výroba je certifikovaná podľa ISO 22000: 2018

Dávkovanie:

1 kapsula 1 krát denne

Predpokladaná doba užívania 1 balenie : 30 dní

Obsah látok v dennej dávke3 kapsule
Colostrum 20% IGC900mg


Upozornenie na obale: 
Doplnok stravy s Colostrum. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. U dojčiacich a tehotných je vhodná konzultácia s lekárom. Ukladajte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť uvedená na obale.

Zloženie: Colostrum 20% IGC, rastlinná kapsule z hypromelózy, plnidlo-ryžová múka , protihrudkujúce látky: Oxid kremičitý.


Neobsahuje: 
obilniny obsahujúce lepok, kôrovce a výrobky z nich, vajcia a výrobky z nich, ryby, arašidy, sójové bôby, mlieko a výrobky z nich, orechy, zeler, horčicu, sezamové semená, vlčí bôb, mäkkýše a výrobky z nich, oxid siričitý a siričitany v koncentráciách vyšších ako 10 mg / kg alebo 10 mg / l.

Výrobok v súlade s požiadavkami Nariadenie (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebol vyrobený z geneticky modifikovaných surovín.

Výrobok nebol ošetrený pomocou ionizujúceho žiarenia.

Výrobca

GreenFood Nutrition

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.