Greenfood nutrition-b-komplex-bestbody.sk

B-Komplex Lalmin® vegan, 60 kaps. – GreenFood Nutrition

7,79 €

B-komplex sa podieľa na štiepenie cukrov a škrobov pre získanie energetických zdrojov. Je dôležitý pre normálnu činnosť svalov , nervového systému a srdca, atď.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Veľmi žiadanou formou prijímať týchto vitamínov v čo najprírodnejší forme je patentovaná podoba Vitamín B Lalmin® sú kvasnice s organicky viazaným spektrom vitamínov B. Prírodný materiál kvasinka je kŕmený materiálom vitamínom / minerálom.

Tým dochádza k fortifikácii kvasnice daným prvkom / vitamínom a pre ľudské telo k lepšie využiteľnej forme daného prvku / minerálu. Vitamín B Lalmin® obsahuje unikátnu zmes vitamínov B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, B12 vo vegánskej kapsulu. Každá kapsula pokrýva odporúčanú dennú dávku vitamínov B obsiahnutých vo výrobku.

Vitamín B1 (tiamín) je dôležitý pre činnosť enzýmov, ktoré so podieľajú na štiepenie cukrov a škrobov pre získanie energetických zdrojov. Je dôležitý pre normálnu činnosť svalov , nervového systému a srdca.

Vitamín B2 (riboflavín) 
hrá významnú úlohu pri spolupôsobení viacerých enzýmov, ktoré so podieľajú na štiepenie a využitie energie zo sacharidov, tukov a bielkovín. Prispieva k udržaniu zdravej pokožky, vlasov a nechtov.

Vitamín B3 (niacín) je dôležitý pre činnosť enzýmov, ktoré so podieľajú na štiepenie cukrov a škrobov pre získanie energetických zdrojov, zúčastňuje so metabolizmu aminokyselín. Pomáha pri znižovaní hladiny cholesterolu v krvi.

Vitamín B5 (panthotenát vápenatý) pomáha pri novotvorbe buniek, podporuje rast a vývoj centrálneho nervového systému. Pozitívne ovplyvňuje správnu funkciu nadobličiek. Podieľa so na štiepení cukrov pre získanie energetických zdrojov. Ďalej napomáha a podporuje odstraňovanie únavy, znižovanie hladiny cholesterolu, tvorbu protilátok, hojenie rán.

Vitamín B6 (pyridoxín) hrá významnú úlohu pri spolupôsobení viacerých enzýmov, ktoré so podieľajú na štiepenie a využitie energie zo sacharidov, tukov a bielkovín. Pomáha tiež pri uvoľnení zásob cukrov v pečeni a svaloch a ich premenu na energiu. Je dôležitý pre zdravú kožu a dobré trávenie. Napomáha vstrebávaniu horčíka.

Vitamín B7 (biotín) hrá významnú úlohu pri spolupôsobení viacerých enzýmov, ktoré so podieľajú na štiepenie a využitie energie zo sacharidov, tukov a bielkovín. Ďalej je dôležitý pre vylučovanie odpadových produktov metabolizmu bielkovín.

Vitamín B9 (kyselina listová) podieľa so na vzniku niektorých aminokyselín. V tehotenstve podporuje delenie buniek, čím pomáha ich rastu. Znižuje riziko vrodených chýb nervovej sústavy.

Vitamín B12 (kyanokobalamín) 
je dôležitý pre správny prenos nervových vzruchov, tým že napomáha tvorbe fosfolipidov bunkových membrán. Priaznivo pôsobí na mentálne funkcie.

1 kapsula 1x denne. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie

Obsah látok v jednej kapsuleRHP%
Tiamín 1,5 mg* 136%
Riboflavín 1,6 mg* 114%
Niacín 16,0 mg* 100%
Vitamín B6 2,2 mg* 157%
Kyselina pantoténová 5, 5 mg* 92%
Kyselina listová 400 mikrogramov* 200%
Biotín 150 mikrogramov* 300%
Vitamín B12 6 mikrogramov* 240%

* RHP referenčná hodnota príjmu

B-komplex (neaktívne kvasnice, hydrochlorid tiamínu, riboflavín, Ca-D-pantothenát, kyselina nikotínová, hydrochlorid pyridoxínu, D-biotín, kyselina listová, kyanokobalamín), rastlinná kapsula z Hypromelóza (HPMC – Empty Hard capsule from hypromelóza), protihrudkujúce látky stearát horečnatý, oxid kremičitý.

Upozornenie na obale:
Doplnok stravy. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. U dojčiacich a tehotných je vhodná konzultácia s lekárom. Ukladajte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť uvedená na obale.

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.