Mutant Mass Gainer 2270g – PVL

35,90 € 17,50 €

Práve Mutant Mass Vám pomôže k vašim vytúženým métam. Skvelý gainer, ktorý zvýši vašu váhu a silu kvalitne a rýchlo a s výsledkami budete určite spokojní.

Mutant Mass Gainer 2270g - PVL - cokolada SkladomČokoláda 35,90 € 17,50 €
Mutant Mass Gainer 2270g - PVL - cookies-and-cream Dostupnosť 1-5 dníCookies and cream 35,90 € 17,50 €
Mutant Mass Gainer 2270g - PVL - jahoda-banan Dostupnosť 1-5 dníJahoda-banán 35,90 € 17,50 €
Mutant Mass Gainer 2270g - PVL - vanilka Dostupnosť 1-5 dníVanilka 35,90 € 17,50 €
Mutant Mass Gainer 2270g - PVL - arasidove-maslo Dostupné na požiadavkuArašidové maslo 35,90 € 17,50 € Napíšte nám
Zrušiť výber

Mutant Mass je gainer

na ktorý ste čakali! Mutant Mass bol zostavený v spolupráci s výhradne tvrdo cvičiacimi atlétmi a kulturistami, ktorí požadujú silu, absolútnu veľkosť a maximálny výkon. Ak to myslíte s naberaním čistej svalovej hmoty vážne, Mutant Mass je Vašou najlepšou voľbou! Tento unikátny gainer obsahuje v každej dávke 26 g bielkovín z desiatich rôznych postupne sa uvoľňujúcich zdrojov a 85 g sacharidov – všetko, čo Vaše svaly potrebujú k okamžitému rastu!

Mutant Mass bol vyvíjaný cez 2 roky a je založený na dôkazoch vedy. Ešte dôležitejšie je, že práve skončilo testovanie v posilňovniach na skutočných atlétoch. Výsledok? Ak raz denne pridáte jednu dávku Mutant Massu k svojej obvyklej strave, môžete pribrať až 2,5 kg čistých svalov a behom ďalších 14 dní zvýšiť svoj bench-press o 5 – 10 kilogramov! To nie je raketová veda, to len Mutant Mass robí svoju prácu!

Mutant Mass je o naberaní skalopevných svalov – a hŕbu! Budovanie svalov vyžaduje správny mix proteínov k zväčšeniu svalového tkaniva a jej regeneráciu. Proteín musí byť ušetrený toho, aby bol plytvaný pre potreby telesnej energie, pretože svaly vyžadujú masívnu infúziu čistých kalórií k tomu, aby nahradili svalový glykogén vyčerpaný behom ťažkého tréningu. Trávenie, absorbcia, zvyšovanie príjmu kalórií – Mutant Mass vie všetko spôsobom, aký ste ešte nezažili!
92% všetkých trénujúcich nikdy nezískajú hmotu, ktorú by chceli. Mutant Mass bol vytvorený za jediným účelom – nárast čistej hmoty. Jeho vzorec zloženia je svetelné roky pred tým, čo dnešné gainery ponúkajú. Ostatné gainery sú z väčšej časti cukry, laktóza cukru a lacnejšie mliečne proteíny – Mutant Mass prichádza ako jedinečný weight gainer! Mutant Mass obsahuje 10 rôznych proteínových zložiek, ktoré dodajú Vášmu telu ohromné spektrum aminokyselín zabezpečuje ešte väčší svalový rast. Táto patentovaná technológia je vytvorená k pretlačeniu väčšieho množstva využiteľného proteínu do svalu tak, aby postupne zaplavila Vaše svaly vlnou di, tri a oligo peptidových aminokyselín.

Komponenty Mutant Mass Gaineru:

IsoStack:
1. Kombinácia izolátov srvátkových bielkovín (ISO97 a CFM90) zároveň s hydrolyzátmi srvátkových bielkovín – to sú najrýchlejšie vstrebateľné zdroje.
2. WPC 85 a WPC80 – koncentráty srvátkových bielkovín sú metabolizované hneď potom.
3. Kazeinát vápenatý, izolát mliečnej bielkoviny a micelárny kazeín – pozvoľna sa vstrebávajúce bielkoviny.
4. Izolát vaječnej bielkoviny zároveň s izolátom bielkoviny zo žĺtka – to sú bielkoviny s najvyššou biologickou hodnotou!

CleanCarb:

Mixtúra sacharidov s nízkym GI spolu s Vextargo – najväčšou časticou sacharidov nachádzajúci sa v takomto druhu doplnku. Čím väčšia sacharidová častica, tým rýchlejšie opúšťa žalúdok a lepšie doplňuje glykogénové zásoby – substancia, ktorá je hlavným zdrojom energie. Čím väčšie sú zásoby glykogénu, tým intenzívnejší môže byť tréning. Nikto ešte nevymyslel väčšiu časticu sacharidov než Vextrago.

Lipotherm:

obsahujúci esenciálne nenasýtené mastné kyseliny EFA, CLA a MCT. EFA zastáva zásadnú úlohu v bezproblémovej funkčnosti kĺbov a chrupaviek. CLA brzdí možnosť prírastku tukových zásob. MCT sú ideálnym zdrojom energie.

Intrasorb 5:

Mixtúra zlúčenín transportujúca mikroelementy v organizme

2 dávka = 2 odmerky, užite 2-3 hodiny pred tréningom a jednu pred spaním

v 2 odmerkách, tzn. v 130 g:
energie – 525 kCal
bielkoviny – 26 g
sacharidy – 85 g
z toho cukry – 15 g
tuky – 9 g
cholesterol – 30 mg
sodium – 180 mg
potassium – 700 mg

Hmotnosť2270 g
Balenie

2270 g

Výrobca

PVL

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.