Glucose 1000g - Prom-in

Glucose 1000g – Prom-in

4.50 z 5
2 Hodnotenie

3,84 €

Skladá sa z tej najjednoduchšej molekuly, ktorá sa už nedá ďalej štiepiť a iba a jednoducho prechádza cez črevnú stenu okamžite do krvi. Vhodné pre každého.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Glukóza, hroznový cukor, nazývaný aj pojmom dextróza je monosacharid a v porovnaní s ostatnými cukrami má úplne špecifické postavenie. Po konzumácii roztoku glukózy sa hladina krvného cukru veľmi rýchlo, už v priebehu niekoľkých minút, a markantne zvýši. Zrazu sa cítite byť nabití energiou a schopní pri tréningu v posilňovni doslova “ohýbať železo”. Váš tréning dosahuje zrazu úplne inú kvalitu a intenzitu, snáď ani netreba dodávať.
A čo sa stane po tréningu? Opäť prijmete glukózu – to je práve ten najvhodnejší čas pre jej využitie. Ak ste trénovali poctivo (alebo napríklad aj šliapali niekoľko kilometrov na bicykli), potom sú Vaše energetické zásoby vyčerpané a vy nutne – a to najlepšie ešte v posilňovni – potrebujete obnoviť svoj svalový glykogén. To nie je nič iné ako veľký počet prepojených molekúl glukózy. Odporúčame súčasne požiť aj srvátkový proteínový koncentrát, a to v dávke 30 až 40g, lebo kombinácia proteínov a glukózy prevyšuje efekt samostatne prijímaných cukrov. Pýtate sa, čo sa vlastne po tréningu vďaka požitiu glukózy stane? Ako už sme vyššie spomenuli, dochádza k okamžitému vstrebávaniu a prudkému zvýšovaniu krvného cukru (hyperglykémia) – nastane jav, ktorý sa označuje aj inzulínová anabolizácia. Je to takmer okamžitá reakcia hormónu inzulín. Tento glukózu doslova vytiahne z krvného obehu do svalových buniek a tým okamžite zaistí obnovu svalového glykogénu.

Balenie

1000 g

Výrobca

Prom-in

2 hodnotenie produktu

  1. (overený zákazník)

    výborná cena aj balenie, dobrá rozpustnosť, maximálna spokojnosť – jediná nevýhoda, že sa rýchlo míňa :-)

  2. (overený zákazník)

    S touto glukózou som maximálne spokojný dodá ihneď energiu, po tréningu kombinujem s proteínom. Určite doporučujem

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.