Co-Q10 with MCT viridian - bestbody.sk

Co-Q10 with MCT 30 kaps. – Viridian

5.00 z 5
2 Hodnotenie

28,50 €

Coenzyme Q10 je v tukoch rozpustná látka, podobná vitamínom, ktorá je nevyhnutná pri tvorbe energie v bunkách. Zároveň je to silný antioxidant.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Coenzyme-Q10 WITH MCT (Koenzým-Q10 s MCT)

Koenzým Q10 je látka, ktorá sa prirodzene vyskytuje v mitochondriách, energetických centrách buniek. V týchto centrách vznikajú molekuly energie. MCT je označenie pre triglyceridy so stredne dlhým reťazcom (získané z kokosového oleja), ktoré koenzýmu pomáhajú sa vstrebať.

Koenzým Q10 je nazývaný “elektrárňou tela”, ktorá sa nachádza vo väčšine buniek. Zvlášť vysoké koncentrácie sú v srdci, čo je orgán, ktorý pre normálne fungovanie potrebuje vysoké dávky energie. Navyše je to silný antioxidant, podobný vitamínu E.

Produkt je vhodný pre všetkých so zameraním na:
– športový výkon
– potlačenie únavy
– prevenciu kardiovaskulárnych ochorení


Čistota produktu
 
– Všetky zložky produktu sú 100% aktívne
– Produkt je taktiež oficiálne certifikovaný. Autorizačný úrad – Soil Association, zaradil Viridian Nutrition do kategórie, organické produkty s garantovaným ekologickým pôvodom použitých ingrediencií.
– Použité kvalitné kapsule rastlinného pôvodu ( Z dôvodu vysokého obsahu balastných “spojív a lepidiel”, ktoré môžu tvoriť niekedy až 50% tablety, značka Viridian Nutrition sa rozhodla nevyužívať túto formu lacnejších tabliet)
– V produkte neboli pridané žiadne geneticky modifikované, či ožarované zložky
– Neobsahuje žiadne zložky živočíšneho pôvodu, preto je produkt vhodný aj pre vegánov
– Neobsahuje taktiež ani konzervačné prostriedky, umelé farbivá, pšeničný lepok, pšenicu, laktózu, pridané cukry, kvasnice, stearát horečnatý, kyselinu stearovú

Balenie: 30 kapsúl (23,4 g).

Berte 1 kapsulu denne s jedlom alebo podľa odporúčania lekára. Dávkovanie výrobca 1-3 kapsule bolo upravené podľa slovenskej legislatívy.

Upozornenie: Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy, konzultujte s lekárom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je náhrada pestrej stravy. Skladujte na chladnom suchom mieste, mimo dosahu detí.

Zloženie v 1 vegetariánske kapsuli: koenzým Q10 100 mg, triglyceridy so stredne dlhým reťazcom (MCT) 100 mg, obal kapsule (hydroxypropylmetylcelulóza) na báze lucerny 118,8 mg, spiruliny 39,6 mg a čučoriedky 39,6 mg.

2 hodnotenie produktu

  1. (overený zákazník)

    Produkt je skvelý, cena je síce vyššia, no ide o najlepší koenzým Q10, aký som doteraz mala. Dúfam, že sa budem naďalej cítiť skvele, keď ho budem užívať. Nie len že mi pomáha na moju suchú pleť, pretože obsahuje vitamín E, taktiež mi pomáha i k zlepšovaniu športového výkonu.

  2. Toto je moje už štvrté balenie. Vďaka tomuto som sa zbavila bolesti lakťa, zlepšila sa mi kvalita vlasov, pleť. Spolu s týmto produktom používam aj gél na tvár a vitamín C. Určite odporúčam, toto ozaj funguje.

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.