Závesný systém – Home Gym (Kit Professional)

5.00 z 5
1 Hodnotenie

139,00 €

Závesný systém je pomôcka pre funkčný tréning s vlastným telom. Pomáha rozvíjať svalovú silu, koordináciu, flexibilitu, rovnováhu a stabilizáciu. Home Kit je určený pre domáce využitie a jednotlivcov všetkých úrovní, od začiatočníkov až po profesionálnych športovcov

Momentálne nedostupné

Informujte sa o dostupnosti produktu prostredníctvom Chatu, alebo vyplňte     Kontaktný formulár

Závesný systém – Home Gym (Kit Professional)

Je najobľúbenejšia pomôcka pre funkčný tréning s vlastným telom. Home Gym využíva pri cvičení hmotnosť vlastného tela, pomáha rozvíjať svalovú silu, koordináciu, flexibilitu, rovnováhu a stabilizáciu. Home Gym vám pomôže dosiahnuť profesionálne výsledky pri cvičení v domácich podmienkach alebo na cestách. Pokiaľ hľadáte závesný systém do fitness centra, alebo ho chcete využívať ako profesionálny tréner, odporúčame Vám Home Gym Závesný systém, ktorý je navrhnutý aby vyhovoval Vašim požiadavkám. O výhodách cvičenia si môžete prečítať aj v našom článku –  závesný systém.

Závesný systém je určený pre domáce využitie a jednotlivcov všetkých úrovní, od začiatočníkov až po profesionálnych športovcov. Systém Vám prináša voľnosť pri tvorení Vášho harmonogramu cvičenia a nie ste obmedzený časom, miestom a aj obtiažnosť si regulujete polohou tela a výberom cvikov určených pre Vašu úroveň. K závesnému systému dostanete aj osobného video trénera, ktorý Vás prevedie tréningom zameraným na jednotlivé svalové partie, držanie teľa, stabilizáciu svalstva a správne používanie systému.

Výhody cvičenia s pomôckou Home Gym (Kit Professional) :

 • Veľké množstvo rôznych cvičení na celé telo
 • Práca s vlastným telom
 • Pomocou závesného systému môžete cvičiť kdekoľvek
 • Určené pre všetky úrovne cvičencov
 • Efektívne posilnenie stredu tela –  CORE
 • Ľahká premena obtiažnosti pri cvičení
 • Umožňuje trojrozmerné pohyby tela

Súčasťou závesného systému na stránke bestbody.sk nie je platný originálny kód pre registráciu produktu na Fitness Anywhere LLC. Avšak ide o neoficiálny, ale úplne totožný (rovnaký materiál a príslušenstvo) výrobok. Garantujeme kvalitu, materiál, príslušenstvo a všetky ostatné komponenty, ktoré sú rovnaké s oficiálnym závesným systémom. Dvojročná záruka je samozrejmosťou. Týmto spôsobom dokážete ušetriť nemalé peniaze.

Ľudia na celom svete si tréning na závesnom systéme veľmi rýchlo osvojili. Pomôcka sa stala základným kameňom rôznych tréningových programov nielen rekreačných cvičencov, ale aj profesionálnych športovcov v športoch aké sú napríklad futbal, hokej, basketbal, fitnes, bojové športy, golf, triatlon, tenis, lyžovanie, plávanie, atletika a mnoho ďalších.

Závesný systém bol pôvodne vyvinutý americkými námornými jednotkami. Mal udržať kondíciu vojakov v dobe mimo základne aj počas extrémnych podmienok. Vojaci väčšinu svojho času trávili na lodiach alebo v ponorkách. Často boli nútení trénovať v malých priestoroch s obmedzenou možnosťou cvičebných pomôcok. Vyvinutý závesný systém neskôr položil základy funkčného tréningu.

 • HOME GYM – závesný systém
 • závesná karabína
 • záves na dvere
 • 6x tréningový video plán
 • náramok na ruku
 • cestovný obal

1 hodnotení produktu

 1. Pravidelne na TRX cvičím vo fitku, je to perfektný prostriedok ako si spevniť stred tela. Toto je verná kópia origálu, ja nevidím ani žiadny rozdiel

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.