trx-force-kit-sada

Závesný systém Tactical Gym

5.00 z 5
1 Hodnotenie

139,00 €

Závesný systém Tactical Gym (Force Kit)  je pomôcka pre funkčný tréning s vlastným telom. Pomáha rozvíjať svalovú silu, koordináciu, flexibilitu, rovnováhu a stabilizáciu.

Momentálne nedostupné

Informujte sa o dostupnosti produktu prostredníctvom Chatu, alebo vyplňte     Kontaktný formulár

Tactical Gym, označený aj ako FORCE alebo Army Style, je najlepší a najľahší závesný  systém vo svojej triede. Je to najobľúbenejšia pomôcka pre funkčný tréning s vlastným telom. Tactical Gym využíva pri cvičení hmotnosť vlastného tela. Pomáha rozvíjať svalovú silu, koordináciu, flexibilitu, rovnováhu a stabilizáciu.

Závesný systém je určený pre všetky úrovne cvičencov od začiatočníkov až po profesionálnych športovcov. Úroveň obtiažnosti pri cvičení sa reguluje polohou tela.

Výhody cvičenia:

  • Veľké množstvo rôznych cvičení na celé telo
  • Práca s vlastným telom
  • Cvičiť môžete kdekoľvek
  • Určené pre všetky úrovne cvičencov
  • Efektívne posilnenie stredu tela –  CORE
  • Ľahká premena obtiažnosti pri cvičení
  • Umožňuje trojrozmerné pohyby tela

Súčasťou produktov na stránke bestbody.sk nie je platný originálny kód pre registráciu produktu. Avšak ide o neoficiálny, ale úplne totožný (rovnaký materiál a príslušenstvo) výrobok. Garantujeme kvalitu, materiál, príslušenstvo a všetky ostatné komponenty, ktoré sú rovnaké s oficiálnym závesným systémom. Dvoj ročná záruka je samozrejmosťou. Týmto spôsobom dokážete ušetriť nemalé peniaze.

Ľudia na celom svete si tréning so závesným systémom veľmi rýchlo osvojili. Pomôcka sa stala základným kameňom rôznych tréningových programov nielen rekreačných cvičencov, ale aj profesionálnych športovcov v športoch aké sú napríklad futbal, hokej, basketbal, fitnes, bojové športy, golf, triatlon, tenis, lyžovanie, plávanie, atletika a mnoho ďalších.

Závesný systém bol pôvodne vyvinutý americkými námornými jednotkami. Mal udržať kondíciu vojakov v dobre mimo základne aj počas extrémnych podmienok. Vojaci väčšinu svojho času trávili na lodiach alebo v ponorkách. Často boli nútení trénovať v malých priestoroch s obmedzenou možnosťou cvičebných pomôcok. Vyvinutý závesný systém neskôr položil základy funkčného tréningu.

 

1 hodnotení produktu

  1. Skvelá cena, kvalita! odporúčam

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.