trx-force-kit-sada

TRX Tactical Gym – Závesný systém

5.00 z 5
1 Hodnotenie

139,00 €

TRX Tactical Gym (Force Kit) závesný systém je pomôcka pre funkčný tréning s vlastným telom. TRX pomáha rozvíjať svalovú silu, koordináciu, flexibilitu, rovnováhu a stabilizáciu.

Momentálne nedostupné

Informujte sa o dostupnosti produktu prostredníctvom Chatu, alebo vyplňte     Kontaktný formulár

TRX Závesný systém (Training Resistance Exercise)

TRX Tactical Gym, označený aj ako TRX FORCE alebo TRX Army Style, je nejlepší a nejľahší TRX systém vo svojej triede. Je to najobľúbenejšia pomôcka pre funkčný tréning s vlastným telom. TRX Tactical Gym využíva pri cvičení hmotnosť vlastného tela. TRX pomáha rozvíjať svalovú silu, koordináciu, flexibilitu, rovnováhu a stabilizáciu.

TRX závesný systém je určený pre všetky úrovne cvičencov od začiatočníkov až po profesionálnych športovcov. Úroveň obtiažnosti pri cvičení sa reguluje polohou tela.

Výhody cvičenia s pomôckou TRX:

  • Veľké množstvo rôznych cvičení na celé telo
  • Práca s vlastným telom
  • Pomocou TRX môžte cvičiť kdekoľvek
  • Určené pre všetky úrovne cvičencov
  • Efektívne posilnenie stredu tela –  CORE
  • Ľahká premena obtiažnosti pri cvičení
  • Umožňuje trojrozmerné pohyby tela

Súčasťou TRX produktov na stránke bestbody.sk nieje platný originálny kód pre registráciu produktu na Fitness Anywhere LLC. Avšak ide o neoficiálny, ale úplne totožný (rovnaký materiál a príslušenstvo) výrobok. Garantujeme kvalitu, materiál, príslušenstvo a všetky ostatné komponenty, ktoré sú rovnaké s oficiálnym závesným systémom. Dvoj ročná záruka je samozrejmosťou. Týmto spôsobom dokážete ušetriť nemalé peniaze.

Ľudia na celom svete si tréning na TRX veľmi rýchlo osvojili. Pomôcka sa stala základným kameňom rôznych tréningových programov nielen rekreačných cvičencov, ale aj profesionálnych športovcov v športoch aké sú napríklad futbal, hokej, basketbal, fitnes, bojové športy, golf, triatlon, tenis, lyžovanie, plávanie, atletika a mnoho ďalších.

TRX bol pôvodne vyvinutý americkými námornými jednotkami. Mal udržať kondíciu vojakov v dobre mimo základne aj počas extrémnych podmienok. Vojaci väčšinu svojho času trávili na lodiach alebo v ponorkách. Často boli nútení trénovať v malých priestoroch s obmedzenou možnosťou cvičebných pomôcok. Vyvinutý závesný systém neskôr položil základy funkčného tréningu.

 

1 hodnotení produktu

  1. Skvelá cena, kvalita! odporúčam

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.