Korková joga podložka Spokey SAVASANA

Korková joga podložka Spokey SAVASANA

28,00 €

Korková podložka Spokey SAVASANA je vyrobená z prírodného korku s vynikajúcou priliehavosťou a tlmením. Podložka neabsorbuje vlhkosť a pot, veľmi ľahko sa čistí. Podložka Spokey SAVASANA  je ideálna pre cvičení jogy.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Joga podložka na cvičenie – korková, Spokey SAVASANA s mandalou 4 mm

Korková joga podložka Spokey SAVASANA

Korková podložka Spokey SAVASANA je vyrobená z prírodného korku s vynikajúcou priliehavosťou a tlmením. Podložka neabsorbuje vlhkosť a pot, veľmi ľahko sa čistí. Podložka Spokey SAVASANA  je ideálna pre cvičení jogy.

Joga je najlepším riešením pre každého, kto potrebuje relax po náročnom dni plného stresu a zároveň sa chce udržovať v dobrej fyzické kondícii. Cvičiť jogu môže ktokoľvek, bez ohľadu na vek či fyzickú kondíciu.

 

Nenahraditeľná v priebehu cvičenia: 

Podložka na jogu Spokey SAVASANA je jedinečný produkt, ktorý Vám zaistí pohodlie pri každom cvičení jogy. Protišmykový materiál podložky zaisťuje pohodlie a bezpečnosť v priebehu cvičenia. Bez ohľadu na to, na akej úrovni jogu cvičíte, podložka Spokey SAVASANA je nenahraditeľnou súčasťou vybavenia každého jogina.

SAVASANA bola vyrobená pre milovníkov detailov. Krásny design spojený s korkom si každý zamiluje. Prírodný korok je najlepším možným materiálom. Prečo? Pretože poskytuje vynikajúcu priliehavosť, neabsorbuje pot a vlhkosť, nespôsobuje alergie a má antibakteriálne vlastnosti. Starostlivosť o korok je veľmi jednoduchá, vďaka čomu Vám podložka bude slúžiť veľa rokov – aby ste sa zbavili nečistôt z jej povrchu, stačí podložku iba utrieť vlhou handričkou. 

 

Skvelé tlmenie a hrúbka podložky:

Spokey SAVASANA vďaka svojej hrúbke 4mm poskytuje vynikajúce odpruženie. Vynikajúco sa hodí pre domáce cvičenie jogy. Pomôže Vám zvládnuť jednotlivé asany a zlepšiť schopnosť kontroly tela v jednotlivých pozíciách.

Podložka je vybavená praktickým popruhom pre jednoduchší transport.

Zostavte si svoj vysnený jogový set s ďalším príslušenstvom Spokey – blokom NIDRA a kruhom CZAKRA!

Set podložka+blok+kruh SPOKEY

 

Joga pro každého!
Najdôležitejšie vlastnosti korkovej podložky Spokey SAVASANA je jej úžasná priliehavosť – v priebehu cvičenia sa budete cítiť sebavedome a bezpečne! Jej design sa hodí do každého interiéru. Podložka SAVASANA Vám pomôže v priebehu cvičenia zaujať bezpečnú pozíciu a poskytne Vám stabilitu a rovnováhu Je ju možné využiť aj pre rehabilitačné cvičenie alebo pilates.

Parametre:

 • materiál: korok + TPE
 • ekologický materiál
 • farba: zelená
 • rozmer: 180 x 60 cm x 0,4 cm
 • hrúbka: 4 mm
 • vhodná pre alergikov
 • protišmyková štruktúra
 • dvojvrstvová
 • jednoducho srolovateľná
 • popruh pre nosenie podložky a uľahčenie skladovania

 

 

 • materiál: korok + TPE
 • ekologický materiál

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.