Joga kruh korkový Spokey CZAKRA

Joga kruh korkový Spokey CZAKRA

20,00 €

Joga kruh Spokey CZAKRA sa stane Vaším spoločníkom pri cvičení jogy, preťahovaní a posilňovaní. Skvele sa hodí pre formovanie postavy, zlepšenie kondície, zníženie stresu a uvoľnenie svalov po náročnom dni.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Joga kruh Spokey CZAKRA z korku s priemerom 32,5 cm

Korkový joga kruh Spokey CZAKRA je vyrobený z ekologických, nekĺzavých a odolných materiálov. Je preto ideálny pre cvičenie jogy, pilates, pretahovanie a rehabilitačné cvičenie.  Kruh výborne slúži ako podpora pri vykonávaní rôznych ásan, strečingu a posilňovacích cvičeniach.

Joga kruh Spokey CZAKRA sa stane Vaším spoločníkom pri cvičení jogy, preťahovaní a posilňovaní. Skvele sa hodí pre formovanie postavy, zlepšenie kondície, zníženie stresu a uvoľnenie svalov po náročnom dni.

Vaša podpora pri cvičení jogy

Jogu môže cvičiť naozaj každý, bez ohľadu na vek, hmotnosť alebo aktuálnu fyzickú kondíciu. Joga kruh CZAKRA sa používa pri vykonávaní mnohých ásan a pomáha predovšetkým začiatočníkom udržovať správnu polohu. Skvele sa hodí tiež pre posilňovacie cvičenia. Joga kruh sa odporúča predovšetkým ľuďom, ktorí trávia veľa času v sede, pretože cvičenie s ním dokonale uvoľňuje chrbát. Joga kruh CZAKRA je možné tiež používať k uvoľneniu napätia v pažiach alebo k uvoľneniu hrudníka a bedier.

Efekty cvičení s joga kruhom

CZAKRA je perfektným pomocníkom pri cvičení jogy, a nielen to! Používaním joga kruhu v priebehu cvičenia posilníte svaly, zlepšíte kondíciu a hlavne, zlepšíte flexibilitu celého tela. Model CZAKRA je vyrobený z ekologických materiálov, ktoré vám poskytnú ešte väčší relax a zvýši pohodlie v priebehu cvičenia. Priemer kruhu je 32,5 cm. Kruh je vhodný ako pre začiatočníkov, tak aj pre pokročilých jogínov. Kvalita prevedenia zaisťuje dlhú životnosť, ktorá je nevyhnutná, nakoľko mnoho ásan a cvikov vyžaduje prenesenie celej váhy tela na kruh. Jeho maximálna nosnosť je až 150 kg.

Ideálny tiež pre strečing, pilates alebo rehabilitáciu

Joga kruh Spokey CZAKRA sa skvele hodí tiež pre posilňovacie cvičenie, pilates alebo strečing. Takéto cvičenia zväčšujú rozsah pohybov a flexibilitu svalov. Kruh je možné využívať tiež v rámci rehabilitačných cvičení – je ideálnym pomocníkom pri odstraňovaní bolesti chrbta a chrbtice.

 

Parametre:

  • Priemer: 32,5 cm
  • Ekologické materiály, korok+TPE
  • Maximálna váha užívateľa: 150 kg

 

Zostavte si svoj vysnený jogový set s ďalším príslušenstvom Spokey – podložkou SAVANA a blokom NIDRA !

Set podložka+blok+kruh SPOKEY

  • Ekologické materiály, korok + TPE

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.