Thermo-X 100 kaps – Scitec Nutrition

11,80 €

THERMO-X je produkt určený na spaľovanie tuku, jeho zloženie maximalizuje uvoľňovanie mastných kyselín z tukového tkaniva a ich využitie v organizme.

Skladom

MNOŽSTVO

Thermo-X

Termogénny spaľovač THERMO-X od spoločnosti Scitec Nutrition je forma bez obsahu efedrínu a synefrínu. Obsahuje mierne množstvo kofeínu čo je tzv. ,,manažmentový komplex“ pre stimulovanie telesného tuku i telesnej hmotnosti. Zaručuje využitie tuku ako zdroj energie, má energizujúce účinky, zvyšuje pozornosť, výkonnosť a umožňuje zvládať intenzívne tréningy. Tento spaľovač obsahuje množstvo zložiek ako napríklad: HCA (kyselina hydroxicitrónová), ktorá napomáha ku kontrole telesnej hmotnosti, tuku a ku pohnútkam pri prejedaní. Ďalej je to tyrozín, je aminokyselinou, ktorá sa nachádza v mnohých potravinách, ktoré majú vysoký obsah bielkovín. Ďalej sú to dôležité hormóny ako: toroxín, noradrelín a adrenalín. Karnitín je látka aminokyselinovej povahy a je dôležitá látka v živých organizmoch. Slúži na transport mastných kyselín do mitochondií v ľudskom tele. Mastné kyseliny majú rozkladnú funkciu v mitochodriách.

Výhody

  • Účinný termogénny spaľovač tukov,
  • Využíva tuky ako zdroj energie,
  • Má antikatabolické účinky – chráni svalovú hmotu pred odbúravaním
  • Dodáva telu energiu
  • Zvyšuje výkonnosť pri tréningu

Balenie 100 tabliet = 33 dávok.

 Informácia pre alergikov

Produkt bol vyrobený v prevádzke so spracovaním mlieka, vajec, gluténu, sóje, arašidov, lieskových orieškov, rýb a kôrovcov!

 

 

Konzumujte 1-4 dávky denne (1-4 kapsuly) 30 minút pred tréningom alebo pred jedlom. Neužívajte krátko pred spánkom pre stimulačné účinky

Jedna dávka = 1 kapsula obsahuje

Tyrozín 200 mg
HCA 66 mg
L-karnitín 100 mg
Alfa-lipoová kyselina 50 mg
Kofeín 35 mg

Balenie

100 kaps

Výrobca

Scitec Nutrition

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.