GRENADE BLACK OPS 100 tabliet + 2 x Blister Grenade

BLACK OPS 100 tabliet – Grenade

5.00 z 5
1 Hodnotenie

42,92 € 26,40 €

Produkt je vhodný pre všetky aktívnych jedincov a športovcov, ktorí sú zameraní na odbúravanie a spaľovanie tuku. Napomáha rastu svalovej hmoty

Skladom už iba 1

MNOŽSTVO

Grenade Black Ops ™

predstavuje novú pokročilú verziu termogénnych stimulantov z kategórie “hardcore”, nadväzujúci na základnú verziu Grenade. Táto vylepšená (nová) verzia má oproti základnej verzii Grenade zrýchlený nástup účinku a silnejší stimulačný efekt. Vďaka svojej silnej kompozícii je Grenade BlackOps ™ vhodný najmä pre mužov.

Zameranie produktu: Produkt je vhodný pre všetky aktívnych jedincov a športovcov, zameraných na odbúravanie a spaľovanie tuku. Grenade Black Ops ™ je tou najlepšou voľbou pre intenzívne, intervalové tréningy ako je napr HIIT (High Intensity Interval Training), tréningy v neskorých večerných hodinách, atď.

Pre otestovanie znášanlivosti, začnite užívať 1 kapsulu dvakrát denne po dobu prvých 7 dní. Ďalej užívajte 2 kapsule hneď ráno po prebudení na prázdny žalúdok, zapite vodou. Ďalšie 2 kapsule 30 minút pred obedom, zapite vodou. Pri explozívnym cvičení dávkujte 2 kapsule pred tréningom. Nezabudnite vypiť aspoň 8 pohárov vody denne.

NIKDY NEPREKRAČUJTE dávku 4 kapsule denne!

1 dávka zodpovedá 2 kapsliam. Balenie obsahuje 50 dávok.

Uzáver GRENADE nie je šróbovací, ale jedná sa o tzv. ” poistný uzáver na západku”, ktorý otvoríte vyklopením hornej časti do strany za úchop.
Upozornenie:  Obsahuje kofein a ďalšie silné stimulátory! Pokým máte zdravotné problémy, konzultujte pred užívaním s lekárom. Neužívajte, pokiaľ máte vysoký tlak alebo užívate lieky na predpis. Neužívajte menej ako 6 hodín pred spaním. Dodržujte doporučený postup dávkovania! Ukladajte mimo dosahu detí. Nenahradzuje pestrú stravu. Skladujte na suchom mieste.
POZOR! Neužívajte, pokým vám nie je aspoň 18 rokov. Ihneď prestaňte užívať a vyhľadajte lekára, pokiaľ sa u vás prejaví závrať, nespavosť, neuróza, triaška, búšenie srdca alebo bolesti hlavy. Nekonzumujte spolu s iným stimulantom.
Počet dávok v balení: 100 x 1 kapsle alebo 50 x 2 kapsle
 2 kapsule*
 %RHP**
 Kofein
 185 mg
 taurin
 275 mg
 kajenské korenie (capsium annuum)
 250 mg
 cholin (bitartrát)
 220 mg
 zelený čaj extrakt (5% kofeinu)
 300 mg
 theobroma cacao extrakt 5%
 100 mg
 modro-zelená riasa Aphanizomenon flos-aquae
 20 mg
 niacin (kyselina nikotinová)
 5 mg
 31 %
 Extrakt zo zeleného korenia 95%
 5 mg
 Pyridoxin-hydrochlorid (vitamín B6)
 5 mg
 357 %
 Chróm
 20 µg
 50 %
*1 dávka zodpovedá 2 kapsliam. Balenie obsahuje 50 dávok.

kofein 185 mg, extrakt zo zeleného čaju 300 mg (z toho 15 mg kofein), kakao extrakt 5% (Theobroma cacao) 100 mg, taurin 275 mg, kajenské korenie (capsium annuum) 250 mg, cholin bitartrát (40 % cholin) 220 mg, modro-zelená riasa (Aphanizomenon flos-aquae) 20 mg, Niacin (kyselina nikotinová) 5 mg (31%*), Extrakt z čierneho korenia 95% 5 mg, Pyridoxin-hydrochlorid (vitamín B6) 5 mg (357%*), Chrom (pikolinát chromitý 12%)20 µg (50%*), protihrudkujúca látka (mikrokrystalická celulóza, múka z hnedej ryže a stearát hořečnatý), želatínová kapsule (hovädzia želatína), farbivá (červeň allura**, brilantní modrá a dioxid titaničitý).

*Referenčná hodnota príjmu vitamínov a minerálnych látok.

**môže nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí.

 

Balenie

100 tbl

Výrobca

Grenade

1 hodnotení produktu

  1. (overený zákazník)

    super spalovac na všetky nechcenne tuky

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.