GRENADE BLACK OPS 100 tabliet + 2 x Blister Grenade

GRENADE BLACK OPS 100 tabliet – Grenade

5.00 z 5
1 Hodnotenie

42,92 € 25,90 €

Produkt je vhodný pre všetky aktívnych jedincov a športovcov, ktorí sú zameraní na odbúravanie a spaľovanie tuku. Napomáha rastu svalovej hmoty

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Grenade Black Ops ™

predstavuje novú pokročilú verziu termogénnych stimulantov z kategórie “hardcore”, nadväzujúci na základnú verziu Grenade. Táto vylepšená (nová) verzia má oproti základnej verzii Grenade zrýchlený nástup účinku a silnejší stimulačný efekt. Vďaka svojej silnej kompozícii je Grenade BlackOps ™ vhodný najmä pre mužov.

Zameranie produktu: Produkt je vhodný pre všetky aktívnych jedincov a športovcov, zameraných na odbúravanie a spaľovanie tuku. Grenade Black Ops ™ je tou najlepšou voľbou pre intenzívne, intervalové tréningy ako je napr HIIT (High Intensity Interval Training), tréningy v neskorých večerných hodinách, atď.

Pre otestovanie znášanlivosti, začnite užívať 1 kapsulu dvakrát denne po dobu prvých 7 dní. Ďalej užívajte 2 kapsule hneď ráno po prebudení na prázdny žalúdok, zapite vodou. Ďalšie 2 kapsule 30 minút pred obedom, zapite vodou. Pri explozívnym cvičení dávkujte 2 kapsule pred tréningom. Nezabudnite vypiť aspoň 8 pohárov vody denne. NIKDY NEPREKRAČUJTE dávku 4 kapsule denne!

2 kapsle obsahujú
Niacin 15mg (94%DDD*)
B6 (Pyridoxine) 5mg (357%DDD*)
Chrom 20mcg (50%DDD*)
Kofein 295mg
Taurin 275mg
Kajenské korenie 250mg
Cholin 220mg
Zelený čaj 100mg
Theobroma kakao (50% flavonoidov) 100mg
Modro-zelená rasa (Aphanizomenon flos-aquae) 20mg
N Methyl Tyramin 20mg

Plnidlo (mikrokryštalická celulóza, stearan horečnatý), želatínová kapsula (čistená voda, farbivá (briliantová modrá, prášok z červenej repy, dioxid titaničitý)).

Balenie

100 tbl

Výrobca

Grenade

1 hodnotení produktu

  1. (overený zákazník)

    super spalovac na všetky nechcenne tuky

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.