Caffeine Fair Power 120 tbl

Caffeine Fair Power 120 tbl – Survival

9,30 € 6,86 €

Caffeine Fair Power sú silné kofeínové tablety. Kofeín je vyhľadávanou látkou vďaka svojej stimulácii CNS. Vhodné pre športovcov aj nešportovcvov.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Caffeine Fair Power sú silné kofeínové tablety s obsahom 200 mg účinnej látky v každej z nich. Kofeín vo všetkých svojich podobách je vyhľadávanou látkou ako medzi športovcami, tak medzi študentmi, podnikateľmi, vodičmi, aj všetkými ostatnými osobami, ktorí potrebujú odstrániť alebo oddialiť únavu či zlepšiť koncentráciu. Kofeín má silný stimulačný účinok na nervovú sústavu, účinne zvyšuje psychickú aktivitu a schopnosť koncentrácie, odstraňuje únavu a predlžuje možnosť vykonávať vyčerpávajúcu prácu. Vzhľadom k dobrej vstrebateľnosti a veľmi rýchlemu pôsobeniu je vhodný ako pri športovom výkone, tak aj pri činnostiach vyžadujúcich maximálne sústredenie a dlhodobé udržanie pozornosti. Prípravok je preto obľúbený u športovcov, vysoko zaťažených ľudí, vodičov a manažérov.

S obľubou používajú:

 bežná populácia

 rekreační športovci

 siloví športovci (kulturistika, fitness, silový trojboj, vrh guľou, hod kladivom, šprint, plávanie na krátke vzdialenosti a iné)

 silovo-vytrvalostný športovci (futbal, ľadový hokej, pozemný hokej, rugby, basketbal, behy a plávanie na stredné vzdialenosti a iné)

 vytrvalostný športovci (behy od 1500m vyššie, diaľkové plávanie, triatlon, cyklistika, beh na lyžiach a iné)

– užívajte 1 tabletu Caffeine Fair Power denne, a to najlepšie 15 – 20 minút pred tréningom
– nepoužívajte večer pred spaním
– tabletu zapite dostatočným množstvom vody- užívajte 1 tabletu Caffeine Fair Power denne, a to najlepšie 15 – 20 minút pred tréningom
– nepoužívajte večer pred spaním
– tabletu zapite dostatočným množstvom vody- užívajte 1 tabletu Caffeine Fair Power denne, a to najlepšie 15 – 20 minút pred tréningom
– nepoužívajte večer pred spaním
– tabletu zapite dostatočným množstvom vody

v 1 tablete
Kofein 200 mg v 1 tablete
Kofein 200 mg v 1 tablete
Kofein 200 mg

kofeín bezvodý, dextróza, mikrokryštalická celulóza, stearát horečnatý

Balenie

120 tbl

Výrobca

Survival

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.