Super Hydro 80 DH32 1000g - Extrifit

Super Hydro 80 DH32 1000g – Extrifit

35,00 €

Enzymaticky hydrolyzovaný srvátkový proteín je tým najlepším zdrojom bielkovín, aký je v súčasnosti dostupný – jedná sa o “predtrávené” bielkoviny s vynikajúcou stráviteľnosťou, rýchlou vstrebateľnosťou a mimoriadne vysokou efektívnosťou v procesoch rastu svalovej hmoty. Hydrolizovaný proteín Super Hydro 80 DH32 obsahuje stéviu.

Super Hydro 80 DH32 1000g - Extrifit - cokolada Dostupnosť 1-5 dníČokoláda 35,00 €
Zrušiť výber

Extrifit Super Hydro 80 DH32:

Produkt SUPER HYDRO 80 DH32 je enzymaticky štiepeným hydrolyzovaným srvátkovým proteínovým koncentrátom s tým najvyšším stupňom hydrolýzy DH 32 (obsahuje až 80,5% aminokyselín!), aká je možná. Daný hydrolyzovaný proteín (DH32) zachováva najvyšší obsah cenných, ale prirodzených bielkovinových frakcií. Zaručená je okamžitá vstrebávateľnosť!

Prípravok SUPER HYDRO 80 DH32 obsahuje tiež sladidlo z rastliny stévia. Keďže tento proteín je enzymaticky hydrolyzovaný srvátkový, tvorí ten najlepším zdroj bielkovín, aký je v súčasnosti na trhu dostupný! Ide o tzv. “predtrávené” bielkoviny, ktoré sa vynikajúco vstrebávajú a sú ľahko stráviteľné.

V porovnaní s inými proteínovými prípravkami, vyniká SUPER HYDRO 80 DH32 markantne vysokým obsahom krátkych peptidov (priemerná molekulová hmotnosť je až 1,6 Daltonov), čiže je možné ho konzumovať po tréningu, ale poprípade aj pred ním. Príjem takéhoto vysoko kvalitného zdroja proteínu prospieva rastu svalov a k udržaniu svalovej hmoty v momentoch, keď je ohrozená katabolizáciou.

Prípravok dodávame s čokoládovou príchuťou a tiež s typickou horkosťou príznačnou pre srvátkový hydrolyzát DH 32. Výrobok je určený na zvláštnu výživu – vhodný je pre športovcov a pre osoby so zvýšenou telesnou záťažou.

  • závisí od telesnej hmotnosti, športovej aktivite a zloženie stravy
  • odporúčame rozložiť dennú dávku (2 – 6 odmeriek) do 2 – 3 porcií
  • vďaka vysokému obsahu krátkych peptidov s rýchlou utilizáciou je tento proteín vhodný pre konzumáciu po tréningu, popr. aj pred tréningom a ráno nalačno
  • rozmixujte obsah 1 odmerky (= 30 g) Super Hydro 80 DH32 v 150 – 200 ml vody

SUPER HYDRO 80 DH32

enzymaticky štiepený hydrolyzovaný srvátkový proteín so stupňom hydrolýzy DH 32 – tvorí 100% obsahu bielkovín výrobku (obsah bielkovinových frakcií: beta-laktoglobulín 4%, alfa-laktalbumín 9%, imunoglobulín 1%, bovinná sérový albumín 4%, bielkovinové frakcie srvátky s molárnou hmotnosťou 500 – 1000 Da 17%, bielkovinové frakcie srvátky s molárnou hmotnosťou

Prídavné látky: odtučnené kakao, aróma, sladidlo z rastliny stévia, sukralóza (sladidlo)

Upozornenie:

Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy, a pre deti do 15 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Hmotnosť1000 g
Balenie

1000 g

Výrobca

Extrifit

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.