Hellnox® 620g

Hellnox ® 620g – Extrifit

33,50 € 29,95 €

Hellnox je všetko, čo musí mať sval pre svoj rýchly rast, napumpuje svaly, vyživuje ich, ochraňuje a prekrvuje a to všetko už v jednej dávke.

Hellnox ® 620g - Extrifit - jablko Dostupnosť 1-5 dníJablko 33,50 € 29,95 €
Hellnox ® 620g - Extrifit - pomaranc Dostupnosť 1-5 dníPomaranč 33,50 € 29,95 €
Zrušiť výber

Hellnox ® 620g – Extrifit

 

Úplná novinka od spoločnosti Extrifit je skutočne prelomová. Produkt tak komplexný a neuveriteľne silný ste ešte neskúsili. Hellnox obsahuje všetko, čo je pre rýchly rast svalu kľúčové. A to všetko vo voľných formách. Dokonca vo forme tzv. NitroPeptide – forma najmenších čiastočiek, ktoré neskutočne rýchlo bežia živiť sval. Nijaké trávenie! Ihneď do svalu.

Čiže čo Hellnox ® dokáže, čo robí a prečo ušetrí veľa peňazí:
• naštartuje – a to takým spôsobom, že nemáte žiadne ťažkosti (ako je to bežné pri iných, zle zostavených štartéry). Hellnox ® vás s veľkou jemnosťou prebudí, nastaví váš organizmus do pohotovostného režimu a rozprúdi vám krv v žilách. Ten pocit je reálny, hmatateľný a naozaj veľmi príjemný. Zodvihne vaše sebavedomie. Máte chuť ísť hneď „makať“. Niektorí nadšenci z Extrifit Teamu referovali nasledovné: “Brácho, ja som si to vzal a mal som chuť dať niekomu po papuli” Komické, trochu aj vulgárne, ale je to pravdivé. Skutočne je to zaujímavý stav, kedy cítite, že sa NIEČO DEJE! A to je nanajvýš príjemné. Ale pozor! Neotáľajte dlho s tréningom, do 20 minút bežte cvičiť! Ak nedostanete vlnu energie, ktorú vám Hellnox ® ponúkol, prostredníctvom tréningu von, môže vás to rozhodiť. Je to naozaj také silné! Čiže, vyskúšajte 1, 2, 3 odmerky a zistite tak svoju toleranciu. Hneď, ako pocítite nástup účinku – hneď začnite cvičiť!
• pumpuje – zväčšuje objem – naozaj veľmi! Prečo? Lebo v pumpovacom mixe Hellnoxu je skutočne, bez zveličovania, najdokonalejšie namixovaná zmes toho najlepšieho, čo pre napumpovanie a prekrvenie svalov vôbec existuje! A to všetko vo veľmi vysokej dávke. V prípravku Hellnox sa v dennej dávke (čo sú 3 odmerky) kombinuje absolútna TOP látka ActiNOS ® v množstve 10.000 mg spolu s látkou L-citrullin, v množstve 4500mg, ďalej s Beta alanín, v množstve 4500 mg a nakoniec arginín AKG (alfaketoglutarát) a arginín base (kryštalický arginín), a to v rekordnom množstve 7000 mg! Dokopy je to teda pumpovacia a prekrvovacia bomba v celkovom množstve 26000 mg (!). Toto nemá konkurenciu, len sa skúste pozrieť na etikety iných produktov v tejto kategórii – Hellnox ® nedokážete porovnať s ničím, čo ste doteraz už videli.
Produkt Hellnox ® = úspora peňazí!

  • nemusíte kupovať Glutamín (v Helnoxe je ho 5000 mg v dennej dávke)
  • nemusíte kupovať BCAA (v Hellnoxe je ich 5000 mg v dennej jednej dávke)
  • nemusíte kupovať prípravky, ktoré vás nabudia na tréning (v Hellnoxe ich je 2450 mg v dennej dávke)
  • nemusíte kupovať ani kreatín (Hellnox ho obsahuje 5000 mg v dennej dávke – Creapure ®!)
  • a už vôbec nekupujte nijaké  NO produkty, keď je tu prípravok Hellnox ®

Odporúčané dávkovanie:

1 – 3 odmerky (20 – 60 g) Hellnox rozmiešajte v 100 – 300 ml vody
obsah pripraveného nápoja je určený k priamej konzumácii
dávku užívajte 15 – 20 minút pred tréningom
začiatočníci: užívajte 1 odmerku Hellnoxu
kondičné športovci: užívajte 2 odmerky Hellnoxu
pokročilí a výkonnostné športovci: užívajte 3 odmerky Hellnoxu

Zloženie:

vnútro peptidy ActiNOS (CFM Nitro), L-arginín alfaketoglutarát, kreatín monohydrát (Creapure ®), L-glutamín, beta alanín, L-citrullin, L-leucín, taurín, L-arginín báza, L-valín, L-izoleucín, kreatín alfaketoglutarát, trikreatín malát, extrakt zo zeleného čaju (40% prírodného kofeínu), kofeín bezvodý, palatinóza (isomaltulóza), maltodextrín, dextróza, kyselina citrónová, oxid kremičitý, fosforečnan vápenatý (protihrudkujúce látky), aróma, beta karotén (farbivo) – špenátový extrakt pre príchuť jablko, sukralóza a acesulfam K (sladidlá)

Hmotnosť620 g
Balenie

620 g

Výrobca

Extrifit

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.