Hell NO Gel 25 x 80g – Extrifit

5.00 z 5
1 Hodnotenie

47,76 € 36,90 €

Hell NO Gel je výrobok z rady NO stimulantov, ktoré sú jedným z hlavných trendov športovej výživy určenej pre športovcov a nadšencov silových športov.

Hell NO Gel 25 x 80g - Extrifit - jablko SkladomJablko 47,76 € 36,90 €
Hell NO Gel 25 x 80g - Extrifit - pomaranc SkladomPomaranč 47,76 € 36,90 €
Zrušiť výber

Prípravok Hell NO Gel je výrobkom z rady NO stimulantov, ktoré sú jedným z hlavných súčasných trendov športovej výživy, ktorá je určená pre nadšencov silových športov. Vývoj daného produktu testovali aj kulturisti Extrifit tímu: Petr Marca – je majstrom SR a druhým vicemajstrom Arnold Classic, ďalej Slavoj Bednář – dvojnásobný majster Rakúska a Vojtěch Koritenský, ktorý je trojnásobným majstrom SR a dvojnásobným majstrom sveta.
Nový výživový doplnok vytvorený na báze gélu je určený na okamžitú konzumáciu. Prostredníctvom produktu môžete dosiahnuť v tréningu revolučné výsledky.
Nevyžaduje žiadnu prípravu, žiadne mixovanie – všetko je hotové, pripravené na okamžitú konzumáciu. To, čo Vás uchváti a získa si Vašu pozornosť už pri prvom styku s produktom Hell NO Gel (pekelný NO gél) je fakt, že:
je hotový, pripravený na okamžité užitie
balený v jednorazovom vrecúšku
nevyžaduje žiadne mixovanie
nepotrebujete nijaký šejker
v jednom sáčku je hotová dávka
môžete si vziať so sebou na cesty toľko jednorazových vreciek, koľko budete potrebovať
vrecúško si len vložíte do vrecka a odchádzate na váš tréning
už žiadne prášenie v kuchyni
ani žiadne odsýpanie z dózy
nijaké prehĺtanie tabliet iba s malým množstvom účinných látok
nevyžaduje žiadne váženie alebo meranie dávky
stačí odtrhnúť rožtek a “vysať” obsah vrecka – a je to hotové
dávka postačujúca až na dobu 2 mesiacov (postačí vám až na 30 tréningov)
Primárna charakteristika výrobku Hell NO Gel:
Prípravok Hell NO Gel je stimulant z produkcie NO, čo značí oxidu dusnatého. Jeho hlavným účinkom je vplyv na naberanie svalov. Stimulácia produkcie NO je dosiahnutá jedinečnou kombináciou účinných látok, akými sú predovšetkým arginín alfaketoglutarát, citrulín a tiež beta alanín (to je neesenciálna aminokyselina, ktorá podporí tvorbu karnozínu v tkanive svalov). Prípravok Hell Gél ďalej obsahuje 4 základné formy kreatínu: je to kreatín AKG – alfaketoglutarát, ďalej je to trikreatín malát, kreatín etylester a tiež kreatín monohydrát. Samotný kreatín zvyšuje fyzický výkon pri niekoľkých po sebe idúcich krátkodobých intervaloch intenzívneho vysokého fyzického výkonu. Takéto cvičenie je potrebné pri typicky posilňovacích cvičeniach vo fitness centre. Tento účinok dosiahnete už pri minimálnej dávke iba 3 g kreatínu denne – jedno vrecúško HELL NO GÉLU obsahuje celkom 5 g. Produkt HELL NO GEL obsahuje aj vetvené aminokyseliny, a to leucín, izoleucín a valín. Tieto chránia svalovú hmotu počas náročného tréningu, a aminokyseliny, ako glutamín a glutamín alfaketoglutarát AKG ( glutamín – to je neesenciálna aminokyselina bohato zastúpená v tkanive svalov; pri vašom intenzívnom tréningu dochádza k vyššej spotrebe glutamínu v svaloch, preto je pri náročnejšom výkone a snahe o nárast svalovej hmoty vhodné jeho doplnenie). Stimulačný účinok HELL GÉLU na našu nervovú sústavu zaistia látky ako taurín, kofeín a extrakt zo zeleného čaju. Tieto podporujú vašu koncentráciu na tréning. Prípravok je vo forme gélu. Ten sa výborne vstrebáva a navyše je prakticky dávkovaný, a to v jednorazových vrecúškach

Odporúčané dávkovanie:

odporúčame 1 sáčok (80g) Hell Gelu 15 – 20 minút pred tréningom

sáčok netrhajte celý, stačí odtrhnúť len rožtek pre lepšiu vytlačeniu gélu zo sáčku

Zloženie:

arginín AKG, beta Alani, Kreatín Monohydrat, citrulín, tvrdé, leucín, glutamín, glutamín AKG, arginín Baze, izoleucín, Vali, trikreatín Malát, Kreatín etyl ester, Kreatín AKG, sa extrakt Zeleného účtovaný (40% prírodného kofeínu), kofeín bezvodý . Prídavné Látky: voda, xanthan (stabilizátor, zahusťovadlo), Reze, sukralóza (sladidlo), kyselina citrónová (konzervačné Látka), beta karotén (farbivo), sorban draselný benzoan sodný (konzervačné Látky)

Balenie

25x80g

Výrobca

Extrifit

1 hodnotení produktu

  1. (overený zákazník)

    Kupila som tieto gely priatelovi k meninam a bol velmi spokojny. Super sa citil pocas treningu. Tak asi len tolko 😊

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.