Reishi Mushroom Elixir Mix 20×3 g – Four Sigmatic

34,54 €

Reishi napomáha telu potlačiť stres, podporuje tvorbu červených krviniek a zlepšuje ich pohyb v krvi. Priaznivo ovplyvňuje kvasinkové a plesňové ochorenia.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Reishi napomáha telu prispôsobiť sa náročným podmienkam. Uvoľňuje sa, keď majú ľudia príliš veľa stresu, a na druhej strane zvyšuje energiu pre tých, ktorých úroveň energie je nízka.

Vďaka týmto adapto-genetickým vlastnostiam pomáha uvoľneniu a vylepšuje spánok v hladine delta, a preto ju mnoho ľudí používa ako večerný čaj.

REISHI – 20 SÁČKOV – FOUR SIGMA FOODS

Reishi napomáha telu pri tvorbe červených krviniek a zlepšuje ich pohyb v krvi žilami. Toto samo o sebe už napomáha vyhnúť sa vzniknutiu blokád a tým obmedziť možnosť srdcových ochorení. Reishi znižuje hladinu zlého LDL cholesterolu, ktorý prispieva k ochoreniu tepien. Je tiež známa tým, že priaznivo ovplyvňuje kvasinkové a plesňové ochorenia.

Z rôznych druhov Reishi používa Four Sigma Foods červenú Reishi, ktorá je pravdepodobne najviac preskúmaná a zo všetkých rôznych húb Reishi je najkvalitnejšia.

Pestuje sa prírodnou metódou na drevenom kmeni stromu.

 

REISHI – 20 SÁČKOV – FOUR SIGMA FOODS

 

Zmiešajte so studenou alebo horúcou vodou, smoothie, kokteilom alebo použite pri varení a pečení.

Instantné reishi – doplnok stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom, temnom a suchom mieste. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je náhradou pestrej stravy. Zmiešajte so studenou alebo horúcou vodou, smoothie, kokteilom alebo použite pri varení a pečení.

Upozornenie: Nepoužívajte spolu s liekmi na riedenie krvy.

Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom, temnom a suchom mieste. Neprekračujte dennú doporučenú dávku. Nie je náhradou pestrej stravy. Nie je určené deťom do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám.

 

Energetická hodnota 5kcal/100g, Sacharidy 1g/100g

Nie je významným zdrojom energie, sacharidov, tukov ani bielkovín.

 

Zloženie v 1 vrecku (3 g): dvojitý extrakt z huby reishi Ganoderma lucidum* (1 500 mg), extrakt z mäty piepornej*, šípok*, tulsi*. (* = USDA organic) 

 

Balenie

20 sáčkov

Výrobca

Four Sigma Foods

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.