Maca 5500 120 kps – Weider

25,50 €

Maca je určená na tvorbu svalovej hmoty, zvýšenie sily a vytrvalosti. Pôsobí proti únave, posilňuje imunitný systém a zvyšuje sexuálne libido a spermogenézu.

Momentálne nedostupné

Informujte sa o dostupnosti produktu prostredníctvom Chatu, alebo vyplňte     Kontaktný formulár

Vhodné nielen pre športovcov. Určené pre budovanie svalovej hmoty, zvýšenie sily a vytrvalosti, vhodné aj v období diét a fáz rysovania. Zvyšuje obranyschopnosť organizmu, sústredenosť počas tréningu. Pôsobí proti únave, posilňuje imunitný systém a zvyšuje sexuálne libido a spermogenézu. 1100mg extraktu MACA v každej kapsuli.

Maca je liečivá bylinka z Peruánskych Ánd, je taktiež známa ako Lepidium Meyenii alebo „Peruánska Viagra“, Maca 5500 obsahuje vysoko kvalitný Maca prášok, ktorý sa získava zo sušených koreňov rastliny Maca. Maca pôsobí proti únave a zlepšuje koncentráciu pri tréningu. Maca taktiež obsahuje látky, ktoré majú pozitívny vplyv na výkonnosť organizmu.

Niečo bližšie o tomto dare prírody:

Zvyšuje libido – Maca koreň je pravdepodobne druhé najznámejšie afrodiziakum, hneď po tribuluse. Štúdia publikovaná v roku 2008, vydanie CNS Neuroscience & Therapeutics . Pre štúdii výskumníci analyzovali 16 účastníkov (väčšinou ženy), ktorí zažívali sexuálne problémy kvôli svojej prebiehajúcej liečbe antidepresívami. Po pravidelnom užívaní po dlhšiu dobu, väčšina dobrovoľníkov zažilo značné zlepšenie libida . Štúdie tiež preukázali, že Maca koreň zvyšuje produkciu spermií a môže liečiť poruchy erektilnej dysfunkcie u mužov vzhľadom k vysokej hladine glukozinolátov v maca.

Je bohatá na jód – Podľa odborníkov na výživu, odporúčaný denný príjem štítnej žľazy regulačného minerálu, jódu, 150 mikrogramov denne. Vďaka pokračujúcej erózii pôdy, ale mnoho ľudí trpí nedostatkom. Kým morské zdroje ako kôrovce a riasy sú nesporne králi jódu, 10 g koreňa maca obsahuje 52 mikrogramov – dosť dobré na podzenú rastlinu. Čím tmavší je koreň,tým viac prírodného jódu obsahuje.

Znižuje hladinu cholesterolu – Maca koreň obsahuje množstvo rastlinných sterolov, ako sitosterol, campestrol, ergosterolu Brasikasterol a ergostadienol. Rastlinné steroly sú prirodzene sa vyskytujúce molekuly, ktoré sa blízko podobajú cholesterolu, a môžu znížiť hladinu “zlého” LDL-cholesterolu tak, že narušujú vstrebávanie cholesterolu v tenkom čreve. V dôsledku toho nás môže chrániť od aterosklerózy a ďalších kardiovaskulárnych chorôb spojených s LDL cholesterolom.

5kps rozložiť počas dňa, najlepšie ráno a večer.

UPOZORNENIE pre užívateľov:

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Dbajte na dostatočný príjem tekutín. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej vyváženej stravy. Nevhodný pre osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy, , osoby trpiace na chudokrvnosť, s problémami pečene, s problémami obličiek. Skladujte na chladnom a suchom mieste, dobre uzavreté. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Chráňte pred mrazom.Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Výrobca, dovozca, distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním prípravku.

Veľkosť dennej dávky:5 kaps.
Počet dávok v balení:24
Hodnoty:v 5 kaps.v 100 g
Energia93 kJ/22 kcal1 447 kJ/346 kcal
Bielkoviny1,4 g23 g
Sacharidy3,5 g56 g
Tuky0,1 g1,7 g
Prášok Maca5 500 mg86 g

Maca powder, gelatine, Anticaking Agents: Magnesium Salts of fatty Acids; Colours: E104, E 122, E171, E104.

Balenie

120 kaps

Výrobca

Weider

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.