viridian-d-ribose-magnesium-bestbody.sk

D-Ribose Magnesium 180g – Viridian

29,44 € 26,49 €

D-Ribose Magnesium je unikátna zmes zložená z d-ribózy, hořčíku, acetyl-l-karnitínu a kyseliny jablčnej na posilnenie energetickej hladiny a proti únave

Momentálne nedostupné

Informujte sa o dostupnosti produktu prostredníctvom Chatu, alebo vyplňte     Kontaktný formulár

D-RIBOSE MAGNESIUM

Komplexná formula pre športovcov aj každého, kto sa chce vyhnúť únavovému syndrómu a potrebuje posilniť energetickú hladinu. D-Ribóza Magnézium je unikátna zmes zložená z d-ribózy, hořčíku, acetyl-l-karnitínu a kyseliny jablčnej. Všetky tieto látky sú veľmi dobre známe a ich spojenie dáva dohromady výnimočný účinok.

Produkt je vhodný na:

  • Prevenciu voči únavovému syndrómu
  • Podporu tvorby energie
  • Podporu výkonu v silovom tréningu

Čistota produktu

– všetky zložky sú 100% aktívne

– je použitá výhradne forma kvalitných kapslí rastlinného pôvodu, s obsahom voľného prášku (značka Viridian Nutrition nevyužíva formu lacných tabliet z dôvodu vysokého obsahu balastných pojív a lepidiel, ktoré môžu tvoriť až 50% tablety)

– produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ožarované zložky

– neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu: vhodné pre vegánov

– neobsahuje konzervačné prostriedky, umelé farbivá, pšeničný lepok, pšenicu, laktózu, pridané cukry, kvasnice, stearát horečnatý, kyselinu stearovú

– zložky obsiahnuté v produkte pochádzajú z plodín a rastlín od malých lokálnych producentov. Jednou z kľúčových zásad Viridianu je práve podpora miestnych farmárov a výrobcov (nie nadnárodných korporácií), s ktorými má veľmi korektné a férové vzťahy. Viridian tak naplňuje svoje heslo etické vitamíny a rovnako vďaka tomu garantuje kvalitu svojich doplnkov, pretože má prehľad o celom výrobnom procese – doslova od semienka až po finálny produkt.

Balenie: 180g

Dávkovanie: 1 čajovú lyžičku (4 g) denne rozmiešať do vody alebo ovocnej štavy, alebo podľa doporučenia lekára. Balení obsahuje 45 dávok. Dávkovanie výrobcu (6 g denne) upravené podľa legislatívy ČR.

Výživové údaje:

 Počet dávek v balení: 45 x 4 g 4 g*
 D-ribóza 2000 mg
 Hořčík 200 mg (60% doporučené denní dávky)
 Acetyl L-karnitin 500 mg
 Kyselina jablčná 167 mg

*1 dávka odpovedá 4 g. Balenie obsahuje 45 dávok.

Zloženie: D-ribóza, citrát horečnatý, Acetyl L-karnitín, kyselina jablčná.

Upozornenie: Nie je vhodné pre tehotné a kojace ženy. Skladujte v chlade a suchu, mimo dosah detí. Neprekračujte doporučenú denní dávku. Produkt nenahrádza pestrú stravu.

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.