raw-energy-kakao-boby

Bombus RAW Energy 50 g

1,60 € 0,59 €

Bombus RAW Energy 50 g - jablko-skorica Dostupné na požiadavkuJablko-Škorica 1,60 € 0,59 € Napíšte nám
Bombus RAW Energy 50 g - kakao Dostupné na požiadavkuKakao 1,60 € 0,59 € Napíšte nám
Bombus RAW Energy 50 g - kesu-kava Dostupné na požiadavkuKešu-Káva 1,60 € 0,59 € Napíšte nám
Bombus RAW Energy 50 g - kokos-kakao Dostupné na požiadavkuKokos-Kakao 1,60 € 0,59 € Napíšte nám
Bombus RAW Energy 50 g - marakuja-kokos Dostupné na požiadavkuMarakuja-Kokos 1,60 € 0,59 € Napíšte nám
Bombus RAW Energy 50 g - marhula-kesu Dostupné na požiadavkuMarhuľa-Kešu 1,60 € 0,59 € Napíšte nám
Zrušiť výber

Bombus Raw Energy sú zdravé energetické tyčinky vyrobené z čisto prírodných surovín.

Pri vývoji sa vychádza z najčerstvejších poznatkov o zdravom a aktívnom spôsobe života ľudí. Starostlivo sa vyberajú kvalitné prírodné suroviny a z dôvodu zachovania maximálneho množstva vitamínov a minerálnych látok sa nepoužíva pri výrobe produktov tepelná úprava. Výrobky neobsahujú žiadne pridané látky a nielen zdrojom jedinečnej chuti, ale hlavne udržujú ľudské telo i myseľ v dokonalej telesnej a duševnej rovnováhe.

JablkoŠkorica 50g

Jedinečná chuť šťavnatého českého jablka a škorice. Táto tradičná kombinácia doplnená o sušené ďatle prekvapuje vyváženým obsahom zdraviu prospešných látok a energie. Veľký podiel jablčnej vlákniny, fytonutrientov a antioxidantov výrazne napomáha pri trávení. Ochráni organizmus pred rizikom civilizačných ochorení, posilňuje pamäť a podporuje funkcie dýchacieho ústrojenstva. Škorica výborne štiepi tuky, znížuje hladinu cukru v krvi a zlepšuje krvný obeh.

KakaoKokos 50g

Osviežujúca a trópami požehnaná chuť kokosu a kakaa. Táto energetická RAW tyčinka z tepelne neupravených a čisto prírodných surovín Vám vie poskytnúť nielen skvelú chuť, ale tiež doplní množstvo zdraviu prospešných látok a veľmi hodnotné vlákniny. Zaženie hlad, zasýti aj v malom množstve a pri vyššej fyzickej a psychickej aktivite rýchlo dodáva energiu.

Obsah prírodného a tepelne neupravovaného kokosu pomáha pri odvápnení kostí, lámavosti vlasov a nechtov a podporuje tvorbu zubnej skloviny. Užitočný je tiež pri bolesti pohybového ústrojenstva, pri väčšom svalovom napätí a rednutí kostí (osteoporóze).

MarhuľaKešu 50g

Chuťovo výborná kombinácia sušených marhúľ a nepražených kešu orieškov je perfektnou zbierkou zdraviu prospešných látok, vyvážených kalorických hodnôt a jedinečnej chuti prírody. Marhule blahodarne pôsobia pri posilňovaní odolnosti Vášho tela proti infekciám. Majú skvelý vplyv na regeneráciu pokožky, nechtov a vlasov. Prospievajú tráveniu, spomalujú starnutie organizmu a vďaka vysokému obsahu antioxidantov pomôžu pri prevencii nádorových ochorení. Výborne tiež fungujú pri odbúravaní tukov a posilňovaní zraku. Kešu oriešky kvôli vysokému obsahu horčíka pomáhajú telo udržať v dobrej psychickej i fyzickej forme a majú veľmi dobrý vplyv v boji proti stresu, kŕčom, bolesti hlavy a podráždeniu čriev.

Kešu Káva 50g

Čisté povzbudenie prírody s dotykom kvalitnej praženej gréckej kávy, kešu orieškov a sušených ďatlí. Jemná aróma kávy v tejto tyčinke okorenila výber nepražených kešu orechov a nesladených sušených datlí. Suroviny, ktoré nie sú iba považované za jedny z najstarších potravín, ale podľa znalcov súčasnej vedy sú tiež jedny z najzdravších. Ďatle sa skvele hodia pre doplnenie energie počas fyzickej a psychickej námahy a aj cez svoju podstatne sladkú chuť, nenavyšujú hladinu cukru v krvi. Obsiahnuté minerály hrajú významnú úlohu pri správnom fungovaní nervovej sústavy a pomôžu pri prenose kyslíka v krvi. Isté národy navyše už po stáročia veria v ich afrodiziakálne účinky.

KakaoKakaové bôby 50g

Tyčinka z naozajstných superpotravín, ktorými nepražené kakaové bôby rozhodne sú. Odporúčame všetkým milovníkom čokolády v tej najčistejšej forme. Perfektný pre doplnenie energie a potlačenie únavy. Podpora koncentrácie a hlavne Vám dokonale zdvihne náladu! Práve táto tyčinka je nabitá výbornou chuťou kakaa a dostatočne zasycuje aj v malom množstve.

MarakujaKokos 50g

Vášnivá kombinácia čistých výťažkov z maracuje, kokosu a ďatlí je spoľahlivým zdrojom prírodnej energie, chuti a zdravia pre Vaše telo. V tejto energy tyčinke doslova dominuje chuť maracuje, ktorej aróma sa skladá z viac než stovky prírodných látok. Maracuja je skvelá pre správnu funkciu metabolických procesov a celkovú energetickú premenu organizmu. Obsah ryboflavínu má tiež výborný vplyv na dobrý stav kože, očí a srdca. Nesírený kokos je potom skvelým pomocníkom pri regenerácii pohybového ústrojenstva pri zvýšenom svalovom vypätí.

Príchute Kešu-Marhuľa, Jablko-Škorica, Kešu-Káva momentálne nedostupné. Pracujeme na tom, aby boli čoskoro dostupné :)

MarakujaKokos 50g
Tyčinka zo sušeného ovocia a kokosu, bez konzervačných látok, lepku, mlieka, sóje a pridaného cukru. Obsahuje iba prirodzene sa vyskytujúce cukry. Zloženie: ďatle 68%, kokos 27%, koncentrovaná šťava z marakuje 5%. Môže obsahovať kúsky škrupín, orechov, semien, arašidov, sezamu. Vyrobené bez tepelnej úpravy

KakaoKakaové bôby 50g
Tyčinka zo sušeného ovocia a kakaových bôbov, bez konzervačných látok, lepku, mlieka, sóje a pridaného cukru. Obsahuje iba prirodzene sa vyskytujúce cukry. Zloženie: ďatle 73%, kakaové bôby 18%, kakao 9%. Môže obsahovať stopy škrupín, orechov, semien, arašidov, sezamu. Vyrobené bez tepelnej úpravy.

Kešu Káva 50g
Tyčinka zo sušeného ovocia a orieškov, bez konzervačných látok, lepku, mlieka, sóje a pridaného cukru. Obsahuje iba prirodzene sa vyskytujúce cukry. Zloženie: ďatle 65%, kešu orechy 33%, káva 2%. Môže obsahovať kúsky škrupín, orechov, semien, arašidov, sezamu. Vyrobené bez tepelnej úpravy.

MarhuľaKešu 50g
Tyčinka zo sušeného ovocia a orechov, bez konzervačných látok, lepku, mlieka, sóje a pridaného cukru. Obsahuje iba prirodzene sa vyskytujúce cukry. Zloženie: ďatle 42%, kešu orechy 33%, marhule 25%. Môže obsahovať kúsky škrupín, orechov, semien, arašidov, sezamu. Vyrobené bez tepelnej úpravy.

KakaoKokos 50g
Tyčinka zo sušeného ovocia a kokosu, bez konzervačných látok, lepku, mlieka, sóje a pridaného cukru. Obsahuje iba prirodzene sa vyskytujúce cukry. Zloženie: ďatle 68%, kokos 26%, kakao 6%. Môže obsahovať kúsky škrupín, orechov, semien, arašidov, sezamu. Vyrobené bez tepelnej úpravy.

JablkoŠkorica 50g
Tyčinka zo sušeného ovocia a škorice, bez konzervačných látok, lepku, mlieka, sóje a pridaného cukru. Obsahuje iba prirodzene sa vyskytujúce cukry. Zloženie: ďatle 64%, BIO jablká 35%, škorica 1%. Môže obsahovať kúsky škrupín, orechov, semien, arašidov, sezamu. Vyrobené bez tepelnej úpravy.

Príchuť

Jablko-Škorica, Kakao, Kešu-Káva, Kokos-Kakao, Marakuja-Kokos, Marhuľa-Kešu

Balenie

50 g

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.