Ginkgo Biloba 100 kaps

Ginkgo Biloba 100 kaps – Scitec Essentials

8,98 € 7,45 €

Ginkgo Biloba je doplnok výživy, ktorý obsahuje extrakt z ginka dvojlaločného, ktorý sa používa na posilnenie obehovej sústavy a na zlepšenie krvného obehu.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Ginkgo biloba, ginko dvojlaločné, rastie v nezmenenej forme na našej planéte už viac ako 150 miliónov rokov a preto je aj nazývané „živá skamenelina“. Vďaka svojmu pôvodu opradenému rúškom tajomstva a húževnatosti je vo východných kultúrach uctievaný ako životaschopný exemplár hoci aj viac ako 2000 rokov. Už stáročia sa v tradičnej čínskej medicíne používa na posilnenie obehovej sústavy a na zlepšenie krvného obehu. Pôsobí totižto priaznivo na rozširovanie ciev, podporuje činnosť krvného obehu, najmä zásobovania mozgu krvou. Účinné je aj pri ochrane buniek pred pôsobením voľných radikálov. Ginko dvojlaločné pozitívne ovplyvňuje nápravu pamäti, najmä zmierňuje problémy s pamäťou v pokročilom veku. Produkt sa vyrába z jedinečnej primárnej suroviny rastlinného pôvodu, ktorá má až 24 % obsah flavonoidových glykozidov z ginka.

 

Ginko biloba. Liečivé účinky a 3 recepty pre lepšie zdravie | LepšíDeň.sk

Odporúčaná dávka 2 kapsuly denne s jedlom

Počet dávok v balení 100 kaps50 dávok
Účinné látky na jednu dávku 2 kaps
Ginkgo biloba extrakt120 mg

Kypriaca látka: mikrokryštalická celulóza, hovädzia želatína, extrakt z listov Ginkgo biloba (ginkgoflavónové glykozidy:(27%), farbivo: oxid titaničitý.

Balenie

100 kaps

Výrobca

Scitec Essentials

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.